Samsun Tso Ailesi Samsunum1'de Buluştu

7 Haziran 2011 Salı | Haberler | |

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) meclis üyeleri, aileleriyle birlikte 'Samsunum1 Gemisi'nde kahvaltıda buluştu.

Samsun Tso Ailesi Samsunum1'de Buluştu

Büyükşehir Belediyesi'ne ait "Samsunum1 Gemisi"nde düzenlenen etkinliğe TSO Meclis Üyeleri, büyük ilgi gösterdi. Samsun TSO Meclis Başkanı Sedat Demirci ve Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, eşleriyle birlikte misafirlerini geminin girişinde karşıladı.
Samsun TSO'nun düzenlediği etkinliğe meclis üyelerinin yanı sıra Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve oda yönetimi de katıldı. Etkinlikte kahvaltının ardından gemiyle Samsun turu yapıldı.
Samsun TSO Meclis Başkanı Sedat Demirci ve Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, gezi boyunca misafirleriyle yakından ilgilendi. Yaklaşık üç saat süren etkinliğe katılan meclis üyeleri, kendilerini aileleriyle birlikte bir araya getiren oda yönetimine teşekkür etti.
Bu tür etkinliklerin devamını yapmayı planladıklarını belirten Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Biz Samsun TSO olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin tüm fertleri olarak çoluk çocuklarımızla birlikte bir araya gelmek istedik. Çok güzel bir etkinlik oldu. Hem güzel bir hafta sonu geçirdik hem de iş stresinden biraz da olsa uzaklaştık. İnşallah bunun devamı gelecek" diye konuştu.

Samsun Tso Ailesi Samsunum1'de Buluştu
Samsun Tso Ailesi Samsunum1'de Buluştu

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım