Ak Parti Milletvekili Köktaş, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

29 Haziran 2015 Pazartesi | Haberler | |

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Başkan Yılmaz ile baş başa görüşen milletvekili Köktaş, Samsun’a hizmet için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

Ak Parti Milletvekili Köktaş, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret EttiBaşkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, milletvekili seçilmesinden dolayı Fuat Köktaş’ı bir kez daha tebrik ederek başarılar diledi. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz, “Fuat Bey, il başkanlıkları sürecinde ve il başkanı değilken partili olarak ülkeye, şehrimize hizmet etmenin heyecanıyla dolu, içerikli münasebetler şeklinde sürmüştür. İkinci il başkanlığından sonraki süreçten milletvekilliğine giden süreçte her zaman destekçisi olmuşumdur. Her zaman kendisinin siyasetin yurt hizmetine dönük olan boyutunda ülkemize, şehrimize faydalı olabileceğine yönelik inancımı her platformda seslendirmişimdir. Hakikaten Samsun siyaseti, önemli bir değeri kazanmıştır. Allah onu muvaffak etsin. Yeni sürecin kendisine, ailesine ve çocuklarına hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Yerelde verdikleri mücadelede milletvekili Fuat Köktaş’ın gerek Ankara bürokrasisinde gerekse de hükümet faaliyetlerinde köprüler kuracağını vurgulayan Başkan Yılmaz, “Sayın milletvekilimizle diyalog ve iletişimlerin sağlıklı yürüyebilmesi için yüksek düzeyde dirsek temasımız olacak. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Samsun’a inşallah daha güzel hizmetlerde bulunacağız. Şehrimize büyük katkıları olacağına inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise milletvekili seçilmesinin ardından resmi ziyaretlerde bulunmak için geldiğini kaydetti. Samsun Valisi İbrahim Şahin’in ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu söyleyen milletvekili Köktaş, “İl Başkanı olduğumum ve olmadığım dönemlerde sayın Başkan ile kollektif çalıştık. Birlikte sevinip birlikte üzüldük. Hedeflere birlikte koşmaya gayret gösterdik. Kendilerinden aldığımız tecrübe ve bilgi birikimiyle inşallah Ankara’da şehrimizin gözü kulağı ve sesi olmaya gayret edeceğiz. Şehrimizin önündeki engelleri aşma noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız.  Samsun’da başlamış ve başlayacak olan projelerin tamamlanması için takipçisi olacağız. Bundan da inşallah şehrimiz ve insanları kazanacak.” İfadelerini kullandı.
Ak Parti Milletvekili Köktaş, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım