Başkan Yılmaz'dan Güreşçi Fatih Atlı'ya Altın

5 Mayıs 2011 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Antalya'da Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali Başpehlivanlık Yağlı Güreşleri'nde ikinci olan güreşçi Fatih Atlı'yı altınla ödüllendirdi.

Başkan Yılmaz'dan Güreşçi Fatih Atlı'ya AltınKumluca ilçesinde yapılan ve 800 pehlivanın güreştiği müsabakalarda Antalyalı güreşçi Ali Gürbüz başpehlivan olurken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Güreşçisi Fatih Atlı ikinciliği elde etti. Güreşçi Fatih Atlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Fatih Atlı'nın ustası başpehlivan Bayram Ertan, Samsun Tertip Komitesi Başkanı Dursun Şensoy, Tertip Komitesi Başkan Yardımcısı Metin Çalışkan, küçük orta pehlivanı Kemal Şahin katıldı. Atlı, Başkan Yılmaz'a Antalya'da kazandığı kupayı armağan etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 54 başpehlivan arasından zorlu mücadele sonucu ikinci olan Samsun Büyükşehir Belediyesi güreşçi Fatih Atlı'ya teşekkür ederek tam altın ile ödüllendirdi.
Fatih Atlı, bir dahaki ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a altın kemer ile geleceğinin sözünü verdi.
Başkan Yılmaz'dan Güreşçi Fatih Atlı'ya Altın

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım