Yabancılar Pazarı Yönetiminden Başkan Yılmaz'a Ziyaret

8 Nisan 2011 Cuma | Haberler | |

Samsun Yabancılar Pazarı Esnafları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Olcay İnanç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Yabancılar Pazarı Yönetiminden Başkan Yılmaz'a ZiyaretSamsun Yabancılar Pazarı Esnafları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığı'na yeniden seçilen Olcay İnanç ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Olcay İnanç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın her zaman desteklerini esirgemediğini belirterek, "Başkan Yılmaz, Yabancılar Pazarı'nın gelişmesi için her zaman yanımızda oldu. Biz de onu hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Her zaman Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'a desteklerimizi sürdüreceğiz" dedi.
Yabancılar Pazarı esnaflarının ayakta kalması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarının altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise, "Esnafımızın kalkınması elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak her zaman esnaf kardeşlerimize desteklerimizi sürdüreceğiz. Yabancılar Pazarı'nın daha da canlanması için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıyız. Yeni yönetim kurulu kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

Yabancılar Pazarı Yönetiminden Başkan Yılmaz'a Ziyaret

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım