Başkan Yılmaz,samsunspor İle Denize Açıldı.

31 Mart 2011 Perşembe | Haberler | |

Samsunspor yönetimi, teknik heyet ve futbolcular Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın davetlisi olarak Samsunum1 Gemisi ile Karadeniz'de gezinti yaptı.

Başkan Yılmaz,samsunspor İle Denize Açıldı.Bank Asya 1. Lig lideri Samsunspor, Karşıyaka maçı öncesinde Samsunum 1 Gemisi ile Karadeniz'e açılarak stres attı. 
Samsunspor Kulüp Başkanı Erkut Tutu ve yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve futbolcuların katıldığı gezide başarılarından dolayı futbolcuları kutlayan Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, "Son haftalarda üst üste elde ettiğiniz başarılarla Türkiye genelinde Samsun'un adını onere ettiniz. Gösterdiğiniz gayret ve verdiğiniz mücadeleyi takdir ediyorum, sizi tebrik ediyorum" dedi.
Düzenlediği basın toplantısında Karşıyaka maçına yönelik açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ise, "İçeride oynayacağımız Karşıyaka maçının daha zor olacağını düşünüyoruz. Matematiksel garanti olmamakla beraber yüzde 75 oranında büyük bir avantaj sağlarız. Rakiplerin de alacağı sonuçlar bizi ilgilendirir, avantaj sağlayabilir. Karşıyaka maçına çok iyi hazırlanıp, iyi konsantre olup, iyi motivasyon gösterip sahaya yansıtmamız gerekir. Kazanmanın gereklerini sahaya yansıttığımız zaman Samsunspor 3 puanla sahadan ayrılır. Karşıyaka çok iyi bir takım. Onların da düşüncesi ilk 6, 'bu maçı kazanırsak belki ilk 6'yı yakalarız' düşüncesinde olabilirler. Çok rahat bir maç olmayacak. Deplasmanlarda iyi sonuçlar alıyor Karşıyaka. Biz kendi sahamızda seyircimizin önünde çok iyi bir potansiyel yakalamış durumdayız. Bu potansiyeli müthiş bir sonuçla perçinlersek Samsunspor yolunu 1 metre daha kısaltmış olur" diye konuştu.
Başkan Yılmaz,samsunspor İle Denize Açıldı.
Başkan Yılmaz,samsunspor İle Denize Açıldı.
Başkan Yılmaz,samsunspor İle Denize Açıldı.
Başkan Yılmaz,samsunspor İle Denize Açıldı.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım