Başkan Yılmaz Türkiye’nin En Başarılı 2. Belediye Başkanı

19 Ocak 2015 Pazartesi | Haberler | |

Yaptıkları anketlerle seçim sonuçlarını en iyi tahmin eden araştırma şirketlerinden olan ANDY-AR araştırma şirketi 2015 Ocak ayında yaptığı yerel yönetimler performans araştırmasını yayınladı...

Başkan Yılmaz Türkiye’nin En Başarılı 2. Belediye Başkanı

Yaptığı icraatlar ve performansı ile 30 Mart yerel seçimlerinde 4. Kez Samsunluların takdirini ve onayını alarak Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Yusuf Ziya Yılmaz, ANDY-AR araştırma şirketi’nin 2015 Ocak ayında yaptığı yerel yönetimler performans araştırması sonuçlarına göre Türkiye’nin en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları sıralamasında 2. sırayı alarak bir kez daha başarısını kanıtladı.

Yakın zamanda başka bir anket şirketinin yaptığı performans ve başarı değerlendirmesinde Türkiye'nin en başarılı 8. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görülen Başkan Yılmaz, bu kez çıtayı daha da yükselterek en beğenilen 2. Başkan olmayı başardı.

Andy-Ar tarafından yapılan anketin sonucuna göre, 1. Sırada %65.2’lik memnuniyet oranı ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki gelirken, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz hemen ardından %61.1 lik oran ile Türkiye’nin en beğenilen 2. Başkanı oldu.


Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım