Başkan Yusuf Ziya Yılmaz Ile Muhtarların Gemi Buluşması

27 Aralık 2010 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın davetlisi olarak Samsunum1 isimli gemi ile denize açılan mahalle muhtarları, aileleri ile birlikte keyifli bir cumartesi günü geçirdiler.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz Ile Muhtarların Gemi BuluşmasıYaklaşık 200 kişinin katıldığı gezide, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, konukları ile tek tek ilgilenirken, konukları da Başkan'a yoğun ilgi gösterdi.
Samsunum1 isimli gemiyi satın alırken amaçlarının denizi, taşımacılık ve turizm anlamında kullanmayı bir türlü gerçekleştiremeyen Samsun'da öncülük yaparak denizin daha fazla kullanılmasını sağlamak olduğunu ifade eden Yılmaz, “Gerekirse ikinci gemiyi de alarak Samsunluların hizmetine sunacağız” dedi.
Geziye Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin bazı daire başkanları ve SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel de katılarak, muhtarların dertlerini dinledi, isteklerini not aldılar.
Gezi sonrasında organizasyonun gerçekleşmesinden dolayı mutluluğunu dile getiren Muhtarlar Derneği Başkanı, Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk, “Bugün hem deniz ile buluştuk hem Başkanımız ile hem de Büyükşehir Belediyesi Bürokratları ile. Böylece bir taşla iki kuş vurduk. Sorunlarımızı anlattık, ailelerimizle deniz keyfi yaşadık. Bize bu imkanı sağlayan Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'a Muhtar Arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz Ile Muhtarların Gemi Buluşması
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz Ile Muhtarların Gemi Buluşması

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım