Başkan Yılmaz'dan Deniz Gezintisi

20 Aralık 2010 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ödül töreni için şehre gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen Kafkas Dernekleri Başkanları ile yönetim kurulu üyelerini 'Samsunum 1' gemisinde ağırlayarak denizde gezinti düzenledi.

Başkan Yılmaz'dan Deniz GezintisiKafkasdiasporasi.com tarafından Samsun'da düzenlenen yılın en iyileri anketinde Yılın Belediye Başkanı seçilen ve bu törene katılmak üzere kente gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Asım Güzelbey ile Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen Kafkas Dernekleri Başkanları ile yönetim kurulu üyelerini Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından ağırlandı. Başkan Yılmaz, misafirlerini "Samsunum 1" adlı gemiyle Karadeniz sahibinde tur artırdı.
Geziye ayrıca, AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Adem Güney, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara, Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, Birleşik Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Abdullah Sürmen, Samsun Kafkas Derneği Başkanı Servet Yıldız, Şamil Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Cengiz Gül, Göksun Kafkas Derneği Başkanı Bedri Tokuş ve yönetim kurulu üyeleri ile Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen Kafkas Derneği Başkanları ve üyeleri katıldı.
Başkan Yılmaz'dan Deniz Gezintisi
Başkan Yılmaz'dan Deniz Gezintisi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım