Kalkınma Bakan Yardımcısı Ceylan, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

22 Ekim 2014 Çarşamba | Haberler | |

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın(OKA) düzenlediği Orta Karadeniz Bölgesi Sınır Ötesi İşbirliği İş Forumu'na katılmak için Samsun’a gelen Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti...

Kalkınma Bakan Yardımcısı Ceylan, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Bakan Yardımcısı Ceylan, Büyükşehir belediyesinin Samsun'un cehresini ve vizyonunu değiştirdiğini belirterek, çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'ı tebrik etti.

Samsun'da toplumsal açıdan önemli ve çok sayıda güzel hizmetlere imza atıldığını ifade eden Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, yakın gelecekte hayata geçecek projelerin de tamamlanmasıyla Samsun'un Türkiye'de başta turizm olmak üzere birçok sektörde önemli bir konuma geleceğine inandıklarını kaydetti. Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarından ve hizmet yarışından övgüyle söz eden Bakan Yardımcısı Ceylan, Başkan Yılmaz’a çalışmalarında başarılar dileyerek belediyeden ayrıldı.

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Genel sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen de hazır bulundu.

Kalkınma Bakan Yardımcısı Ceylan, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım