Suudi Arabistan'da Samsun'a Özel Yayın

30 Eylül 2014 Salı | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Cidde Basın Ataşeliği ve Samsun Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’nün davetlisi olarak geçen aylarda Samsun’a getirilen Suudi Arabistan’lı basın mensupları Samsun’u tanıtmaya devam ediyor...

Suudi Arabistan'da Samsun'a Özel Yayın

“Sun’u Karar Dergisi” Eylül/2014 sayısındaki özel baskısında Samsun’a geniş yer verdi. Her kesim tarafından ilgiyle takip edilen derginin, Eylül sayısında Samsun’a geniş yer vermesi Suudi Arabistan’da yaşayan Türkler tarafından da memnuniyetle karşılandı. “Sun’u Karar Dergisi” Editörü Velid AL Tahla, Başkonsolos Fikret Özer’i ziyarete edip dergiyi elden takdim etti.
Derginin bu ayki sayısında Samsun’a özel yer ayrılmasından memnuniyet duyan Başkonsolos Fikret Özer, “Cidde Basın Ataşeliği’nin basın mensuplarına yönelik gerçekleştirmiş olduğu bu çalışmaların başarısını görmek bizleri mutlu etmektedir. Özel bir çalışma ile Samsun’umuzun tanıtılması ve ilgiyle Suudi turistlerin ziyarete gitmesi bizleri daha da sevindirmektedir. Türkiye’mizin dört bir yanının Cennetten bir parça olduğunu gidip gelen herkesten duymaktayız. Bu da bizleri son derece mutlu etmektedir” dedi.

Suudi Arabistan'da Samsun'a Özel Yayın

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım