Başkan Yılmaz’ın Adliye Ziyaretleri

11 Ağustos 2014 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı olan Hakim Mehmet Osmanoğlu ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kemal Alver’i yeni Adliye Binasında ziyaret ederek

Başkan Yılmaz’ın Adliye Ziyaretleri

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz beraberinde belediyenin avukatı Tuncay Buldan ile birlikte Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Osmanoğlu'nu Samsun Adliye Sarayı'ndaki makamında ziyaret etti. Ziyarette Samsun Barosu Başkanı Av.Necat Anıl da hazır bulundu.
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, "Komisyon başkanı olarak atanan çok değerli Mehmet Osmanoğlu'nu ziyarete geldik. Kendilerinin başkanlıktan önce de çok değerli hizmetleri olduğunu bildiğimiz, şehrimizin ve adliyemizin sorunlarıyla yakından ilgili bir yargıç olarak tanıdığımız değerli arkadaşımızın komisyon başkanlığına gelmesi bizi mutlu etti. Yeni görevinin Samsun'umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

LOJMAN İÇİN DESTEK İSTEDİ
Başkan Yılmaz'a ziyaretten dolayı teşekkür eden Mehmet Osmanoğlu, "Büyükşehir Belediye Başkanımızın ziyareti bizleri mutlu etmiştir. Yıllardan beri başkanımızı tanır ve biliriz. Adliyemize yaptığı hizmetlerin tamamının bilincindeyiz. Şu anda içinde bulunduğumuz binanın adliyemize kazındırılması açısından en çok emeği geçen kişi olduğunu bildiğimiz için kendisine teşekkür ediyoruz. Her konuda bizimle birlikte olduğunun fazlasıyla bilincindeyiz. İnşallah adliyeye yeni lojman kazandırılması konusunda da yanımızda olacağını umuyoruz. Bu açıdan da desteğini bekliyoruz" diye konuştu.

Başkan Yılmaz daha sonra yanındakilerle birlikte 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kemal Alver’i de adliyedeki makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Yılmaz burada yaptığı konuşmada da, yeni adliye binasının hayırlı olması dileğinde bulunarak Alver’le bir süre sohbet ettikten sonra Adliye binasından ayrıldı.

Başkan Yılmaz’ın Adliye Ziyaretleri
Başkan Yılmaz’ın Adliye Ziyaretleri
Başkan Yılmaz’ın Adliye Ziyaretleri

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım