Asarcık’da İftar Coşkusu

8 Temmuz 2014 Salı | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ev sahipliği yaptığı Asarcık ilçesindeki toplu iftar programına katıldı. Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar programında ilçe halkına hitap eden Başkan Yılmaz, iftar programına iştiraklerinden dolayı Asarcıklılara teşekkür etti...

Asarcık’da İftar Coşkusu

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda gerçekleşen toplu iftar yemeği, Asarcık meydanında yapıldı. İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği iftar programına Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Alaettin Bayrak, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, Asarcık Eski Belediye Başkanı İbrahim Yüce, AK Parti İlçe başkanı Hami Karakaş, Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

İftar öncesinde masaları tek tek dolaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, vatandaşlarla ayaküstü sohbet etti. İftarın ardından Asarcıklılara hitap eden Başkan Yılmaz, herkesin Ramazan’ını tebrik etti. Başkan Yılmaz, ‘’Hepinizin Ramazan’ı ve gecesi mübarek olsun. Bu akşam iftar sofrasında bizi yalnız bırakmadığınız ve beraber olma şansını bize verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Ramazan’ın güzelliği, iftar sofralarındaki Ramazan’ın ruhuna uygun paylaşma ve karşılıklı olarak bir şeyleri birlikte yaşama ruhuna uygun bir güzelliği ortaya koydunuz. Bütün ilçelerimizde bu programlarımızı yapıyoruz. Dün Tekkeköy’deydik. Diğer günler de diğer ilçelerimizde hemşerilerimizle birlikte olacağız. Allah’ım tekrarını nasip etsin. Rabbim evlerimizde çocuklarımızla birlikte sağlık içinde nice Ramazanlar nasip etsin.’’ Diye konuştu.

Asarcık’da İftar Coşkusu
Asarcık’da İftar Coşkusu
Asarcık’da İftar Coşkusu
Asarcık’da İftar Coşkusu

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım