Başkan Yılmaz, “birlikte Başaracağız”

4 Haziran 2014 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçelere yönelik başlattığı tespit ve inceleme gezileri kapsamında Çarşamba ilçesini ziyaret etti...

Başkan Yılmaz, “birlikte Başaracağız”

Başkan Yılmaz ilçeye gelişinde Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar tarafından çiçekle karşılandı. Çarşamba Belediyesi ev sahipliğinde Adapark Göl Restoran’da gerçekleşen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Yurt, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Belediye Fen ve İmar İşleri Müdürleri ile meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

DÜNDAR: “YENİ DÖNEM DAHADA BAŞARILI GEÇECEK”

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “30 Mart’tan sonra memleketimizin ve Çarşamba’mızın önünde önemli bir dönem açılıyor diye ifade ettik. Çünkü 30 Marttan sonra bu yeni dönemde artık köy ve özel idare uygulamamız sona eriyor. Köy statüsünden çıkan yeni mahallelerimizde çok daha etkin çok daha kaliteli hizmetler yapacağımız yeni bir dönem başlıyor. Çarşamba İlçemizde Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bir koordine bir eşgüdüm içerisinde çalışacağız” dedi.

YILMAZ: “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

30 Mart mahalli idareler seçimlerinde ve öncesinde Çarşamba ilçesi için aldığı notları okuyan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da, “Yeni dönemde Samsun’u bir bütün olarak planlıyoruz. Çarşamba ilçemizin ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yaptığımız tespitlerde yeni mahallelerimizin içme suyu, yol, menfez ve aydınlatma gibi ihtiyaçlarının olduğunu gördük. Tüm bu ihtiyaçların giderilmesi hemşerilerimizin mağduriyetinin ortadan kaldırılması için birlikte çalışacağız. Güzel günler bizi bekliyor. Elbirliği ile çalışıp başaracağız” şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz, “birlikte Başaracağız”
Başkan Yılmaz, “birlikte Başaracağız”
Başkan Yılmaz, “birlikte Başaracağız”
Başkan Yılmaz, “birlikte Başaracağız”

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım