Ekspres Otobüsler Belediyeevleri’ne Gidecek

18 Nisan 2014 Cuma | Haberler | |

Samulaş tarafından Özel Halk Otobüsleri Derneği ile işbirliği içinde işletilen Ekspres Otobüsler 21.04.2014 Pazartesi gününden itibaren Belediyeevleri’ ne kadar gidecek...

Ekspres Otobüsler Belediyeevleri’ne Gidecek

Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile Stad Kavşağı arasında hizmet veren E1 ve Taflan ile Stad Kavşağı arasında hizmet veren E2 Ekspres otobüs hatları, doğuya doğru Belediyeevleri ve Erdoğan Dündar Bulvarı (Hasköy Vadi Bulvarı) kavşaklarını kapsayacak biçimde uzatılacak.

Daha önce, UKOME tarafından Belediyeevleri  Köprülü Kavşağının inşaatı nedeniyle bekletilen karar ile ekspres otobüslerinin hizmetinin önemli bir eksiği ortadan kaldırılmış olacak.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığından bu konuda gerekli yazılı talimatın kendilerine ulaştığını ifade eden Samulaş yetkilileri, ekspres otobüs hattı uygulamasının Samsun halkının büyük beğenisini kazandığını söylediler.

Uzun süredir Belediyeevleri ve civarından bu konuda talep geldiğini söyleyen Samulaş İşletme Müdürü Ziya Kalafat, “ Ekspres otobüslerimiz, Atatürk Bulvarı üzerinde Sanayi, Belediye Evleri, Hasköy Vadisi duraklarına uğrayarak zirve saatte sekiz dakika aralıklarla hizmet vereceklerdir.” dedi.


Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım