Genç Siyasetçilerden Başkan Yılmaz’a Seçim Desteği

24 Mart 2014 Pazartesi | Haberler | |

Başkan Yılmaz 5 ayrı ülkeden gelerek partisinin Kurupelit mitingine katılan genç siyasetçileri parti otobüsünde kabul etti ve sohbet etti...

Genç Siyasetçilerden Başkan Yılmaz’a Seçim Desteği

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Dış İlişkiler Başkanlığı tarafından düzenlenen Yerel Seçim Tecrübe Paylaşımı Programı kapsamında 5 ülkeden Samsun’a gelen siyasi partilerin gençlik kolları temsilcileri, Atakum İlçesi Kurupelit mahallesindeki açık hava mitingine gelerek Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile görüştü. Seçim otobüsünde gerçekleşen görüşmede yabancı siyasi parti temsilcileri, Başkan Yılmaz’a başarılar diledi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Dış İlişkiler Koordinatörü Merve Aslaner'in nezaretinde Makedonya, Sırbistan, İngiltere, İtalya ve Azerbaycan'dan gelen siyasi partilerin gençlik kolları temsilcilerini seçim konuşmasının ardından otobüste misafir eden Başkan Yılmaz, genç siyasetçilere Samsun’u anlattı.

Seçimin ardından kendilerini Samsun’da ağırlamaktan mutluluk duyacağını ifade eden Başkan Yılmaz, ‘’15 yıldır Samsun’a tırnaklarımla çalışarak hizmet ediyorum. 4. kez de seçime giriyorum. Gördüğünüz gibi mitinglerimiz çok canlı ve coşkulu geçiyor. 30 Mart seçimlerinin sonucunu gerek anketlerden gerekse kamuoyu araştırmalarından görüyor, biliyoruz. Biz seçimin birinci partisiyiz. Seçimle ilgili bir kaygımız endişemiz yok ama seçimi daha yüksek oyla kazanmak istiyoruz. Seçimi yüksek oyla kazanıp partimizin gücünü ispatlamak istiyoruz. Buna yönelik gayretlerimizi ortaya koyarken kibir ve gurur içinde hareket etmiyoruz. Bütün enerjimizi kullanıyoruz. Sizi burada görmüş olmaktan çok mutlu oldum.’’ şeklinde konuştu.

Samsun’u gelişmiş ve modern bir şehir olarak bulduklarını dile getiren genç siyasi parti temsilcileri, Başkan Yılmaz’a; ‘’Başarılı çalışmalara imza atmışsınız. Samsunlular da sizi çok seviyor. Sizin ve ekibinizin sayesinde Samsun’u çok şanslı bir kent olarak görüyoruz. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyoruz.’’ Dediler.

Genç Siyasetçilerden Başkan Yılmaz’a Seçim Desteği
Genç Siyasetçilerden Başkan Yılmaz’a Seçim Desteği
Genç Siyasetçilerden Başkan Yılmaz’a Seçim Desteği

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım