Başkan Yılmaz, “bu Ülkenin İnsanları Her Şeyi Görüyor”

1 Mart 2014 Cumartesi | Haberler | |

Başkan Yılmaz, Türk insanının feraseti ile bütün düğümleri çözdüğünü belirterek, “Bu ülkenin insanları her şeyi görüyor”..

Başkan Yılmaz, “bu Ülkenin İnsanları Her Şeyi Görüyor”

Başkan Yılmaz, Türk insanının feraseti ile bütün düğümleri çözdüğünü belirterek, “Bu ülkenin insanları her şeyi görüyor”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gülsan Sanayi Sitesi esnafı ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Sanayi esnaflarından Osman Erbilgin’in ev sahipliği yaptığı kahvaltıya Başkan Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Adnan Varol, İl ve İlçe parti yöneticileri, SASKİ Genel Müdürü ve Genel Sekreter Vekili Coşkun Öncel ile sanayi esnafı ve partililer katıldı.

Kahvaltıda konuşan Başkan Yılmaz, 30 Mart seçimleri için çalıştıklarını anımsatarak, “Bütün seçimlerin bazı önemli gündemleri, noktaları vardır ama 30 Mart seçimleri sonraki Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler düşünülürse hepsinin adını koyma seçimleri gibi düşünülebilir. Onun için herkes bu 30 Mart seçimlerine çok yüklenecek diye zaten düşünüyor ve kestiriyorduk. Tahmin ettiğimiz gibi de oldu. Özellikler Türkiye’nin kalkınmasını ve gelişmesini istemeyen bazı siyasi unsurlar birtakım komplolar yaparlar diye bekliyorduk. Bu komploları aynen yaptıklarını da görüyoruz. Bu komplolar ülkeler bazında bir komplo planlayıcısı olmadan yapılabilecek işler değil. Büyük iktisadi planlamaları gerektiren komplolar. Büyük istihbarat hazırlıkları gerektiren şeyler. Bütün amaçları Türkiye’nin son 10-12 senedir elde ettiği istikrar ve ekonomik, sosyal tırmanışı durdurmak. Bizim kendi içimizdeki bazı çelişkileri kullanarak kendi içimizde istikrarsızlık yaratmak istiyorlar. Biliyorlar ki önümüzdeki 2-3 sene içerisinde Türkiye’yi tökezletemezlerse bir daha tökezletemezler. Refah seviyesi yüksek, hakça dağılımı ve paylaşımı olan bir ülke gösterin ki orada anarşi olsun, kavga olsun, ya da istikrarsızlık olsun. Bizi son karıştırabilecekleri ülkelerden birisi gibi görüyorlar. Ben böyle düşünüyorum. Bunu başaramayacaklar. Çünkü siz bu oyunları görüyorsunuz. Ben Türk insanının ferasetine, düşüncesine, olayları görüp tahlil etme yeteneğine inanıyorum. Ne zaman bir seçimden çıksak bu halk öyle bir tablo koyuyor ki ortaya ne nasıl olması gerekiyorsa aynen öyle oluyor.”

Başkan Yılmaz kahvaltı sonrasında Gülsan Sanayiinde esnafları dolaşarak işleri ile ilgili bilgi alıp sorunlarını dinledi.

Başkan Yılmaz, “bu Ülkenin İnsanları Her Şeyi Görüyor”
Başkan Yılmaz, “bu Ülkenin İnsanları Her Şeyi Görüyor”

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım