Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım

22 Şubat 2014 Cumartesi | Haberler | |

Ak Parti Asarcık Seçim ve Koordinasyon Merkezi’nin (SKM)açılışına katılan Başkan Yılmaz kendisinin hizmet adamı olduğunu söyleyerek Asarcık’lılardan destek istedi...

Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım

Ak Parti Asarcık Seçim ve Koordinasyon Merkezi’nin (SKM)açılışına katılan Başkan Yılmaz kendisinin hizmet adamı olduğunu söyleyerek Asarcık’lılardan destek istedi.

Asarcık SKM açılışına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, MKYK üyesi ve eski bakanlardan Ahmet Demircan, Eski Milletvekili Fatih Öztürk, Kavak ilçe Başkanı Üzeyir Başkaya, Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, Asarcık Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Yüce, AK Parti kadın ve gençlik kolları yönetici ve üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldılar.

Açılışta partililere ve vatandaşlara hitap eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, “Türkiye 30 Mart seçimleri ile sadece önümüzdeki bir beş yılın kapılarını açmıyor. Türkiye 30 Mart seçimleri ile aslında Başbakanımızın iddialı bir şekilde ortaya koyduğu bir 2023 vizyonunun kapsını aralamak ve o vizyonun yapı taşlarını yan yana koymaya dönük bir gayretin kapılarını açıyor. Türkiye bugün masanın karşısına oturan, uluslararası ilişkilerde belirleyici bir güç haline geldi. Bu güç bize cesaret verdi. Son 12 yıl içinde Başbakanımızın ortaya koyduğu karizma ve dik duruşla bölgenin belirleyici bir gücü, dünyanın da yükselen bir yıldızı haline geldi.” Diye konuştu.

Asarcık Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Yüce’nin temiz, dürüst, namuslu bir insan olduğunu ve ona güvendiğini ifade eden Başkan Yımaz konuşmasını şöyle sürdürdü, “Şimdi hep beraber olacağız. İbrahim Bey’in yapmak isteyip te yapamadıkları şeylerin, sizin İbrahim Bey’den isteyip de yapılamayan şeylerin teminatı artık benim. Sizlerden tek isteğimiz bizleri daha fazla destekleyin. AK Parti bayrağını daha da büyük bir destekle Asarcık’a dikin. Ondan sonra dileyin benden ne dilerseniz. Sonrası bizim işimiz. Ben hizmet adamıyım. Allahım bana bunu nasip etmiş. Benim belki başka özelliklerim olmayabilir ama sabah kalktığım andan akşam ayakta duramayacak hale gelip dinlenmek zorunda kaldığım ana kadar bu memleketin neresi için ne yapabilirim, nasıl katkım olur diye düşünüp dertlenen bir insan oldum hep. İnşallah en geç 2 sene içerisinde hiçbir grup yolu asfaltsız kalmayacak. Asarcık’ın en önemli sorunlarından birisi Samsun’a ulaşmak için Kavak’a uğranmak zorunda kalınmasıdır. Bunu ilk defa dillendireceğim.  Asarcık’ın yolunu buradan aşağıya doğru Canik’e bağlayabilme ile ilgili bir projeyi benim Karayolları Bölge Müdürlüğü zamanımdan beri üzerinde konuşmuştuk. Bu projenin de savunucusu olacak ve bunun mücadelesini vereceğiz. Hayatta hiçbir şey uğrunda mücadele etmeksizin elde edilmiyor. Allah çalışana verir. Bizde çalıştığımız için ve çalışacağımız için sizlere bazı sözler veriyorum.”

Yapılan konuşmaların ardından hep birlikte Asarcık SKM’nin açılış kurdelesi kesildi.

Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım
Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım
Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım
Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım
Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım
Başkan Yılmaz, “ben Bir Hizmet Adamıyım

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım