Başkan Yılmaz; “laf Değil İş Üretiyoruz”

17 Şubat 2014 Pazartesi | Haberler | |

Başkan Yılmaz seçim çalışmaları kapsamında Çatalçam Beldesinde esnafları gezdi ardından da Özören köyüne ziyarette bulundu.

Başkan Yılmaz; “laf Değil İş Üretiyoruz”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanlığı’nın organizasyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği seçim kampanyası kapsamında Atakum ilçesi Çatalçam beldesinde esnaf ziyareti yaptı. Burada odun kıran Başkan Yılmaz, daha sonra da ilçeye bağlı Özören köyünü ziyaret etti. Köy sakinleriyle buluşan Başkan Yılmaz, vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini dinledi. Ziyarette halka hitap eden Başkan Yılmaz, her seçim döneminde halkın karşısına nutuk için değil yaptıkları işleri anlatmak için çıktıklarını söyledi.

AK Parti Eski Milletvekili Musa Uzunkaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı ile çok sayıda parti yöneticisi katıldı. Köy kahvehanesinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, her türlü sorun ve taleplerini iletmeleri için vatandaşlarla yakından ilgilendi.

Ziyarette Özörenlilere hitap eden Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, hizmetkar olmaya, hizmet etmeye geldiklerini belirtti. Samsun’un 17 ilçesiyle birlikte hızlı kalkınma ve gelişme sürecine girebilmesi için tüm ilçeleri AK Parti belediyeciliğine teslim etmelerini isteyen Başkan Yılmaz, ‘’ İnsanımızın feraseti, bilinci, bilgisi çok gelişti. Bu böyle olduğu sürece biz her gün daha iyiye gideceğiz demektir. Başbakanımızın dediği gibi biz sizin hizmetkarınız. Sizin için geldik. Size hizmet için geldik. Biz size hizmet etmeye talibiz. 5 yıllığına bizi seçin orayı ihya edelim, her türlü hizmeti getirelim, buraları düzene sokalım, şehirdeki mahallelerde ne varsa köylerimize de onu kazandıralım, insanlarımızı kaliteli hizmetle buluşturalım diyoruz. Bizler söz verdiklerimizi, yaptıklarımızı anlatarak konuşuyoruz. Bizim en önemli farkımız bu. Biz ağalık, efelik, efendiliğe değil, hizmetkarlığa talibiz. Bu önemli bir duygu. Samsun’u 15 yılda bu hale bu duyguyla getirdik. Laf üretmeyip çalıştık. Kendimizi insanlara işimizle anlatalım dedik. Herkes güzel konuşuyor ama konuşmakla olmuyor. İş yapmak lazım.’’ dedi.

SAMSUN İÇİN DERTLENİYORUZ

Bir üründen en iyi rekolteyi almak için büyük emek harcayan çiftçi misali şehri geliştirmek için gece gündüz çalıştıklarını hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, ‘’Şehrimizin ve çocuklarımızın geleceği için büyük emek harcıyoruz, çok çalıyoruz.  Yan yatıp keyif çatarak dümen döndürmüyoruz.  Dertleniyoruz, hedeflerimize ulaşmaktaki güzelliği yüreğimize koyuyoruz ki Samsun’u bir yerden bir yere getiriyoruz. 15 yıldır Samsun’da bunu yapmaya çalışıyorum. İşimizi biliriz ve bu memlekete güzel hizmetler ederiz.’’ şeklinde konuştu.

ŞEHRİMİZİ GERİ KALMAYA MAHKUM ETMEMELİYİZ

Şehir merkezlerindeki mahallelerdeki imkanları köylere de getireceklerini ifade eden Başkan Yılmaz, ‘’Köylerimizde ulaşımı kolaylaştırırsak, insanlarımızın refahını artıracak eğitimden sağlığa kadar alt yapı hizmetleriyle donatırsak, şehirdeki gibi şıkır sıkır aydınlatırsak insanlar gidip de niye şehir içinde rutubet içinde otursunlar. Bu iş bizim işimiz. Bu umutla iyi adaylarla yola çıktık. Seçimden güçlü bir sonuçla ve AK kadrolarla çıkarsak, merkezi hükümetin de imkan ve destekleriyle Samsun geleceğe emin adımlarla yürüyecek, hızla kalkınıp gelişecektir. İlçelerimizin yerel yönetimleriyle aynı siyasi iradeden olmalıyız. Aksi halde başka şehirler gelişip kalkınmaya devam ederken Samsun geri kalır. Şehrimizi bu duruma düşürmeye kimsenin hakkı yok. Bütün ilçelerimizle birlikte topyekün kalkınmak gelişmek istiyoruz. Seçimi güçlü şekilde kazanırsak Başbakanımızdan ve hükümet imkanlarından da hakkıyla yararlanacağız. ‘’ ifadelerini  kullandı.

 

Başkan Yılmaz; “laf Değil İş Üretiyoruz”
Başkan Yılmaz; “laf Değil İş Üretiyoruz”
Başkan Yılmaz; “laf Değil İş Üretiyoruz”
Başkan Yılmaz; “laf Değil İş Üretiyoruz”
Başkan Yılmaz; “laf Değil İş Üretiyoruz”

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım