Çevre Projeleri

19 Haziran 2015 Cuma | Projeler | |

Lojistik Köy Projesi
( Hazırlık Aşamasında )
Bilimsel Tarım
( Hazırlık Aşamasında )
Kentpark Projesi
( Hazırlık Aşamasında )
Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi
( Hazırlık Aşamasında )
23 Adet Belde Belediyesine Park Yapımı
( Bitti ) Yatırımın Yeri (İlçesi) : SAMSUN İLİ
Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi
( Bitti ) Sızıntı suyu havuzlarından kaynaklanan kokuyu azaltmak ve kurulacak koku giderim sistemine zemin oluşturmak için havuz etrafına duvar örülmüştür. koku spreyleri yerleştirilmektedir.
Açık Ve Kapalı Otopark Alan Yapımı
( Devam Ediyor ) Halkımızın alım gücünün artması ve refah seviyesinin yükselmesi ile birlikte otopark sorunu şehrimizin en büyük problemlerinden biri olmuştur.
Tıbbi Atık Yönetimi
Tıbbi Atıklarla İlgili Veriler:
Katı Atık Yönetimi Projesi Gaz Yönetimi
" Katı Atık Düzenli Depolama Alanından Çıkan Metan Gazının Kullanılarak Enerji Elde Edilmesi İşi " için sözleşme imzalanan ARİER YAT.DAN.İNŞ.TAH.TİC.A.Ş. Metan Gazından Elektrik Üretimi yapabilmek için SAMSUN AVDAN ENERJİ ÜRETİM VE TİC. A.Ş.adlı bir şirket kurarak 17.09.2010 tarihinde çalışmalarına başlamıştır.
2. El Otomotivciler Sitesi Projesi
( Bitti ) Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla İkinci El Otomotivciler Derneği’nin kurduğu Site, Toybelen Mevkiinde olup, 50 bin metrekarelik toplam alana sahiptir. Sitede, 237 metrekarelik 90 iş yeri bulunmaktadır.
Sızıntı Suyu Yönetim Sistemi
" Bir Sızıntı Suyu Arıtma Tesisinin Kurulumu ve 1 yıl süre ile işletimi işi " için 4 Mart 2009 tarihinde yapılan ihale neticesinde ROCHEM-UF GmbH ile 4 Kasım 2009 tarihinde sözleşme ve yer teslimi yapılmış olup Tesisin kurulumu ve test aşamaları tamamlanmıştır. Ekim 2010’da hizmete girmiştir.
Atakum İlçesi Dolgu Sahası Peyzaj Ve Rekreasyon Projesi
( Devam Ediyor ) Samsun‘umuzun gelişmesine ve güzelleşmesine paralel olarak özellikle konut ve alt yapı inşaatlarında bir patlama yaşanmaktadır.

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,