Medya

21 Ağustos 2017 Pazartesi | Medya | |

Büyükşehir Belediyesi Kadın Üreticiye Destek Oldu
Büyükşehir Belediyesi'nin Desteği ile Çilek Serası Kurdu, Eşinden Fazla Kazanıyor...
Başkan YILMAZ : Girişimci Olup Üretmemiz Lazım
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Vizyona sahip bu coğrafyada geleceğin güçlü ekonomisini bizler böyle tesis edemeyiz. Girişimci olup üretmemiz lazım" dedi.
Çocuklara Çevre Bilinci Aşılandı
Samsun'da Sabancı Üniversitesi ile Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) işbirliğinde düzenlenen 'Kendini Keşfet' Projesi kapsamında çevre ve denizleri koruma konusunda 100 çocuğun eğitim aldığı program plaket ve sertifika töreni ile sona erdi.
Başkan YILMAZ: Sizler Bize Şehidimizin Emanetisiniz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Kavak Tabaklı Mahallesi’nde yaşayan Şehit Ümit Eker’in ailesine gerçekleştirdikleri ziyarette, “Şehitlerimizi asla ve asla unutmayacağız” dedi.
Vali Osman KAYMAK ve Başkan YILMAZ'ın Kavak Ziyareti
Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Kavak ilçesini ziyaret ederek ilçenin son durumu hakkında kaymakam ve belediye başkanından bilgi aldı.
Samulaş Personeline Kadına Yönelik Şiddet Eğitimi
Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Aile Danışma Birimi, Samulaş toplu taşıma personeline toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda eğitim verdi.
17 Ağustos'un acısı hâlâ içimizde yaşıyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz 1999 yılında meydana gelen ve Türkiye’yi yasa boğan Marmara depremi ile ilgili bir mesaj yayımladı.
Gece Gündüz Demeden Çok Çalışmalıyız
Mağaza açılışına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,” Dolu dizgin geleceğe koşan bir Türkiye’de yaşıyoruz. Ama bize de düşen bir şeyler var. Gece gündüz çok çalışmamız lazım. Hedefimiz 2023’dedi.
Hayvan Haklarında Samsun Örnek Şehir Gösterilecek
Sokak hayvanlarının yaşam haklarının korunmasına yönelik şehirlerde yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Karadeniz turuna çıkan Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) heyeti, Samsun’u örnek şehir gösterme kararı aldı.
Olimpiyat Komitesinden ‘saklı Cennet ’gezisi
23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nın Samsun’da başarıyla yapılmasını sağlayan organizasyon komitesi, ‘Saklı Cennet’ Ayvacık’a gezi düzenledi. İlçenin tarihi ve turistik yerlerini gezen heyet, Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan göl tesisine hayran kaldı.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım