Medya

29 Nisan 2017 Cumartesi | Medya | |

Başkan YILMAZ Konuklarına Samsun’u Tanıttı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Nisan ayı toplantısı için Samsun'a gelen belediye başkanı ve meclis üyelerine Samsun'u anlattı.
Mahkemeden Mimarlar Odası’na Ret
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “19 Mayıs İzleği Kentsel Tasarım Yarışması”nın iptali için dava açan Mimarlar Odası’nın talebi mahkeme tarafından ret edildi.
Başkan YILMAZ'dan Partili Hanımlara Teşekkür
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'daki referandum başarısında kadınlarının önemli rol oynadıklarını belirterek, "Gece gündüz demediniz evinizi, işinizi, eşinizi ve çocuklarınızı bırakarak kutlu davamız için çalıştınız. Başarının en büyük mimarı kadınlarımız oldu" dedi.
Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu Konseri
Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölümü, ‘Çocuk ve Gençlik Korosu’ nun seslendireceği birbirinden güzel şarkılarla sahne alacak.
Büyükşehir Belediyesi Diğer İllere Rol Model Oldu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Şanlıurfa ve Tekirdağ Belediyelerinden gelen konuklarını makamında ağırladı.
Başkan YILMAZ: “ Su ve Asfalt Birbirini Sevmez ”
“Büyükşehir Belediyeleri İçin Beton Yollar Sempozyumu”nda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, suyun yolları bozan en büyük düşman olduğunu belirterek, “Su, yolun düşmanıdır. Suyu, bir bela olarak görmedik üst yapılara para harcadık” dedi.
Samsun Golf Kulübü’nden 23 Nisan Turnuvası
Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle 23 Nisan Chipping & Putting Turnuvası düzenledi. İlginin yoğun olduğu turnuvada 62 mücadele etti.
Başkan YILMAZ Görsel Kirliliğe Neşter Vuruyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Şehirlerin dili, insanların gözü vardır. Olimpiyatlara kadar şehirdeki tüm görsel kirlilikler ortadan kalkacak” dedi.
TÇMB’den Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne Plaket
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) CEO’su İsmail Bulut, ülkeye örnek olan beton yol uygulamalarını başarıyla hayata geçiren Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Bulut, beton yol imalatlarında büyük başarı elde eden Samsun Büyükşehir Belediyesi adına Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt’a plaket takdim etti.
Başkan YILMAZ: “ Güzel Bir Samsun Bırakmak İçin Çabalıyoruz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çocuklar bizim geleceğimizdir. Onlara her anlamda gelişmiş bir şehir bırakmak için çabalıyoruz” dedi.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,