Medya

25 Mayıs 2017 Perşembe | Medya | |

Başkan YILMAZ: “ Tercih Ediliyorsanız Marka Olmuşsunuzdur ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Marka Türkiye 2017 programında konuştu. Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda Başkan Yılmaz, kendisine ayrılan süre boyunca Samsun’un marka kent olma yolundaki süreçlerini anlattı.
Jediah Doohan Büyükşehir’de
Dünya ip üstünde en uzun kalma rekorunu Şahinkaya Kanyonunda kıran İngiliz Sporcu Jediah Doohan Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Başkan YILMAZ: “ Elimizde Güzel Bir Malzeme Var ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Elimizde çok güzel bir malzeme var. Samsun güzel bir ürün. Samsun her şeyiyle, mutfağıyla, konaklama Tesisleri ile doğasıyla, her şeyi ile güzel bir ürün. Bu ürünü turizm anlamında başka şehirlerde olmayan oranıyla pazarlayıp satabiliriz.” Diye konuştu.
İlçe Ziraat Odalarından Başkan YILMAZ’a Ziyaret
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden tarımsal destek alan ilçelerin ziraat odası başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette oda başkanları, Başkan Yılmaz’a alınan desteklerle yetiştirilen çilek ve mantar ikram etti.
El Emekleri Görücüye Çıktı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kadınların el emeği göz nuru çalışmalarının sergilendiği mozaik dekoratif sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
Büyükşehirden Köprülere De Estetik Dokunuş
Modern şehirlerin en önemli özelliklerinden kent estetiği ile ilgili başarılı projelere imza atan Samsun Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ortak kullanım alanlarından köprülere de el atan Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezindeki tüm köprüleri boyayarak, yeni bir kimliğe kavuşurdu.
Omü Hafif Raylı Sistem Hattında İmzalar Atıldı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) kampüsünden geçecek 6 bin 31 metre uzunluğundaki hafif raylı sistem hattının inşaat protokolü, Samsun Büyükşehir Belediyesi, OMÜ ve yüklenici firma arasında imzalandı.
Minik Öğrenciler ATA'larının İzini Takip Etti
15 Temmuz hain darbe girişiminde Türk milletinin ortaya koyduğu milli mücadele ruhundan etkilenen Kavak Emirli Ortaokulu öğrencileri, Kavak Kaymakamlığı tarafından onaylanan Maarif Hareketi kapsamında “Milli Mücadelenin İzinde” adıyla çok anlamlı bir projeye imza attı. Projeye destek veren 50 öğrenci, Samsun’dan Amasya’ya uzanan milli mücadele yolculuğunda Atatürk’ü takip etti.
Başkan YILMAZ : “ Yüzme Bilmeyen Çocuğumuz Kalmasın ”
Geleceğe Kulaç Atıyoruz Projesi'nde görev alan beden eğitim öğretmenlerinin yer aldığı bilgilendirme toplantısında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Şu konuda hiç tereddüttünüz olmasın. Bizim yapacağımız ne varsa her zaman sizlere kapımız açık ve sonuna kadar desteğimizi sürdürürüz. Yeter ki yüzme bilmeyen çocuğumuz kalmasın" dedi.
Alaçam’da İçme Suyu Sorunu Çözülecek
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Alaçam ilçesi kırsalındaki mahallelerin içme suyu sorununu çözeceklerini açıkladı.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,