Medya

29 Mart 2017 Çarşamba | Medya | |

“ Sizi Bekleyenler Var ” Fotoğraf Sergisi
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği işbirliğiyle yaşlı vatandaşların ve Samsun Huzurevi sakinlerinin fotoğraflarının yer aldığı Fotoğraf Sergisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde açıldı.
Raylı Sistem Yarın 12:00-18:00 Saatleri Arası Ücretsiz
Raylı sistem yarın saat 12:00-18:00 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet verecek.
Başkan YILMAZ Kent Estetiği İçin Destek İstedi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kaçak yapılaşmalara her zaman karşı olduklarını belirterek, “Kent estetiği için gösterdiğimiz çabalarda müteahhitlerinde bir desteği olsun istiyoruz” dedi.
Terme Sanayi Sitesi İçin Çözüm Arayışı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme'nin ekonomisine, üretimine ve istihdamına katkı sağlayacak her türlü çalışmanın arkasında dağ gibi dururuz" dedi.
Büyükşehir Standı Büyük İlgi Gördü
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya 7. Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’nda açtığı stant büyük ilgi gördü.
Başkan YILMAZ; “ Ayvacık’a 3 Yılda 46.5 Milyon Lira Yatırım Yaptık ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Suyla barışık olmayan asfaltın ömrü de kısa oluyor. Onun için yerli olan beton yol yapımına başladık” dedi.
Çinli Yatırımcıların Gözü Samsun'da
Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang ve Çinli işadamları Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
Başkan YILMAZ: “ İnşaat Sektörü Ekonominin Şah Damarı ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz," İnşaat sektörünün olmadığı ülke bitmiş demektir. Çünkü ekonomimizin şah damarı inşaat sektörüdür" dedi.
Başkan YILMAZ: “ Vesayet Düzeni 16 Nisan'da Yıkılacak ”
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Şu anda olan mevcut sistemde iki başlılık var. İki başlılığın olduğu yerde istikrar da olmaz kalkınma hamleleri de yapılamaz. 16 Nisan'da vesayet odaklarının o karanlık düzeni yıkılacak" dedi.
Başkan YILMAZ: “ Biz Ev Değil Kaçak Yazlık Yıktık ”
Samsun Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Komisyon Başkanı Emin Karaman ve komisyon üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,