Medya

20 Eylül 2017 Çarşamba | Medya | |

Başkan YILMAZ’a Ziyaretler
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gaziler ve Gazi aileleriyle birlikte Samsunum 1 Gemisinde buluştuktan sonra belediyeye gelerek ziyaretleri kabul etti.
Başkan YILMAZ: “ Sizlerin Emrindeyiz ”
Samsun'da “19 Eylül Gaziler Günü" dolayısıyla gazilere deniz turu düzenlendi.
Başkan YILMAZ: “ Esnaflarımız Toplumun Mihenk Taşıdır ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, asırlar öncesinden bugüne uzanan ahilik geleneğinin yeni nesillerin yoluna da ışık tutacağını söyleyerek, "Toplumun en büyük mihenk taşı esnaflarımızın Ahilik Günü kutlu olsun" dedi.
Mavi Bayraklı Fener Plajı’nda Çevre Eğitim Etkinliği
Samsun’da “Mavi Bayrak” kriterleri kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çevre bilinçlendirme etkinlikleri Fener Plajı’nda gerçekleştirildi.
Çakır: Toplu Taşımaya Önem Veriyoruz
Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, üniversite tramvay hattının önümüzdeki sezona yetişeceğini belirterek, "Toplu taşımaya önem veriyoruz" dedi.
Başkan YILMAZ: “ Asırlık Sorunlar Tek Tek Çözülüyor ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Asırlardır süre gelen sorunları bir bir çözerek kentimizi geleceğe hazırlıyoruz” dedi.
Başkan YILMAZ: “ Halkımızın Sorunlarını Kendimize Dert Edindik ”
Samsun’da uzak yakın demeden her yere eşit hizmet götürmeyi hedeflediklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçesinde yapımı tamamlanan 20 kilometrelik yolu inceledi.
Başkan YILMAZ: “ Bu Coğrafyada Güçlü Olmak Zorundayız ”
Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği’nin verdiği kahvaltı programına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehir ve ülke gündemine yönelin önemli açıklamalarda bulundu.
Başkan YILMAZ: “ Yaşam Kalitesinin Artması İçin Çalışıyoruz ”
Yaklaşan kongreler öncesi ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz başarılı bir kongre süreci geçmesi için çalışılması gerektiğini vurguladı.
Şehrin Tüm Mobilyaları Bu Fabrikadan
Samsun'da dağdan çıkarılan tonlarca ağırlıktaki dev kayalar birer birer işlenerek sanat eserine ve şehir mobilyasına dönüştürülüyor.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım