Medya

21 Ocak 2017 Cumartesi | Medya | |

Başkan YILMAZ: “ Spor Şehitlerimiz Kalbimizde Yaşıyor ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 20 Ocak 1989 yılında deplasman maçına giderken geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybeden Samsunspor teknik direktörü Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomiç ile otobüs şöförü Asım Özkan için kazanın 28. Yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Başkan YILMAZ: “ Lojistik Köy Şehir Ekonomisini Şahlandıracak ”
Üretim ve ihracat gücü ile adından söz ettiren Samsun, hızla yapımı devam eden Lojistik Köy Merkezi projesi ile uluslararası ve bölgesel lojistik güç olma yolunda hızla ilerliyor. Bir anlamada Samsun ekonomisini şahlandıracak projelerden biri olan Lojistik Köy Merkezi ile artık üreticinin ürettiği heba olup gitmeyecek dökülen alın terinin hakkını alacak.
SAMULAŞ Türkiye Nüfusundan Fazla İnsanı Taşıdı
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş., vermiş olduğu 'hafif raylı sistem' hizmeti ile Samsun’da 6 yılı aşkın sürede 101 milyon 472 bin 771 kişiyi taşıdı.
Minik Öğrenciler Golf Sporu ile Tanıştı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü, öğrencilere golf sporunun tanıtımını yaptı.
Başkan YILMAZ: “ Daha İyi Şartlarda Yaşamanızı İstiyoruz ”
Sanayi Mahallesi'nin kentin imajını kötü etkilediğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun'umuzun havaalanından gelirken en kötü yeri Sanayi Mahallesi. İnsanca yaşama şartları o mahallede yok. Biz onların daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürmelerini istiyoruz " dedi.
Bafralı Muhtarlardan Başkan YILMAZ'a Tam Destek
Bafra ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarından Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Kızılırmak Deltası'nda kaçak villaların yıkılması ile ilgili verdiği mücadeleye tam destek geldi.
Şahinlerin Gizemli Kanyonunda Kanoyla İlk Geçiş
Türkiye’nin en güzel doğa harikalarından biri olan Şahinkaya Kanyonu, ilk kano geçişine sahne oldu. Samsun Büyükşehir Belediyesi organizasyonuyla düzenlenen etkinlikte sporcular, yırtıcı şahinlerin evi olan gizemli kanyonu geçerek bir ilke imza attı.
Başkan YILMAZ: “ Yakakent’in Denizine Kanalizasyon Akmayacak ”
Yatırım incelemeleri yapmak üzere ilçelerde ziyaretlere başlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Yakakent’in o nadide denizine artık kanalizasyon akmayacak” dedi.
Restore Edilecek, İlçenin Kültür ve Sanat Merkezi Olacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi değerleri yeniden turizme kazandırmak için başlattığı restorasyon hamleleri devam ediyor.
Çakır: “ Parkomat Cezalarını Büyükşehir Belediyesi Kesiyor ”
Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Turan Çakır, parkomat cezalarını parkomat görevlilerinin değil, Büyükşehir Belediyesinin kestiğini söyledi.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,