Medya

19 Kasım 2017 Pazar | Medya | |

Başkan YILMAZ: “ Her Yeni Yatırım Hayata Yeni Bir Başlangıçtır ”
Samsun'un İlkadım ilçesi 56'lar Caddesi üzerinde bir pastane açılışına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Her yeni yatırım hayata yeni bir başlangıçtır" dedi.
Başkan YILMAZ Personelini Acı Gününde Yalnız Bırakmadı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, babasını kaybeden Büyükşehir Belediyesi personeli Yılmaz Kara'yı acı gününde yalnız bırakmadı.
Samsun'un 2 Projesine Büyük Ödül
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Samsun'a kazandırılan Saathane Meydanı ve Şifa Hamamı Restorasyon Projesi ile Gazipaşa Mahallesi Kültür Evi Projesi TKB Özendirme Yarışması'nda ödüle layık görüldü. Ödülü alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bu ödülü Samsunlu hemşerilerim adına alıyorum. Gururluyuz" dedi.
35 Madde Meclisten Geçti
Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi 35 maddeyi kabul etti.
Tarih ve Turizm Alanı Olacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Saathane Meydanı Projesi kapsamında bulunan Osmanlı mimarisinin ender örneklerinden tarihi taşhan, orijinal görünümüne kavuşturuluyor. Arkeolojik kazılarda temelleri bulunan eserin kesilen dilimi tekrar örülüyor.
Başkan YILMAZ: “ Yapex Bir Enstitü Oldu ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,"Yapex fuarı neredeyse enstitü gibi iş yapan bir fuar haline geldi" dedi.
Antikacı Cemil Benice Başkan YILMAZ’ı Şaşırttı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz dün Asarcık'da yaptığı ziyaretlerin ardından Ak Parti ilçe Başkanı Hami Karakaş'ın önerisi üzerine Cemil Benice'ye ait antika dükkânını ziyaret etti.
Bafra, Hizmette Altın Çağını Yaşıyor
Bafra ilçesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin alt ve üst yapı yatırımlarıyla günden güne gelişiyor. Büyükşehir Belediyesi hizmet ve proje çalışmalarını değerlendiren Bafra Mahalle Muhtarları Sosyal ve Dayanışma Derneği Başkanı Sait Karagöl, “Büyükşehir Belediyesi Yasası olmasaydı bu yapılan hizmetleri rüyamızda bile göremezdik.” Dedi.
Başkan YILMAZ: “ Kentler Ekonomileriyle Değerlenir ”
Samsun İli Sektörel Eylem Planları toplantısı Samsun Valiliği Toplantı Salonunda düzenlendi. Düzenlenen toplantı ile Samsun’un ekonomisinin 5 yıllık gelişim planın hazırlanması için ilk görüşmeler ve sunumlar gerçekleştirdi.
Başkan YILMAZ: “ Bizim Patronumuz Halkımız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Halkımızın hizmetkarıyız diyerek yola çıktık ve 30 Mart seçimlerinden bu yana Asarcık ilçesine 26 milyon TL yatırım yaptık. Helalı hoş olsun Asarcık için" dedi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım