Medya

23 Haziran 2017 Cuma | Medya | |

Başkan YILMAZ: “ Tüm İmkânlarımızla Çiftçilerimizin Yanındayız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış sonrası sular altında kalan bölgelerde incelemelerde bulundu.
Başkan YILMAZ: “ Çalışan Herkesin Başımızın Üstünde Yeri Var “
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun’un kalkınması için çalışan herkesin başımızın üstünde yeri var“ dedi.
ESTETİK MÜCADELE DEVAM EDİYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun’un ana yolları yemyeşil ağaçlar içinde adeta bir yeşil koridor haline gelecek” dedi.
Başkan YILMAZ: “ Sizler Özel İnsanlarsınız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın şehit aileleri ve gaziler için düzenlediği iftar programına katıldı.
Şehitlerimizin İsimleri Sokak ve Caddelerde Yaşayacak
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi, vatan uğruna canlarını veren şehitleri yaşatmak için cadde ve sokaklara isimlerinin verilmesini oyladı. Büyükşehir Belediyesi, bu güne kadar birçok cadde ve sokağa şehitlerin isimlerini verirken, ilgili madde 86 üyenin tamamının desteğiyle meclisten geçti.
Destek Büyükşehirden Marka Çiftçiden
Türkiye’nin verimli tarım ovalarına sahip Samsun’un ilçelerinde kırsal kalkınmayı artırmak ve geliştirmek amacıyla çaba sarf eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, çiftçi destek ve proje yatırımlarına devam ediyor.
Başkan YILMAZ’dan Bafra’ya Yapılaşma Uyarısı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ”Hiç kimse bana kütle, bina yapacağız diye gelmesin. Bafra’nın içi daha bir şey almıyor. Bafra patlayacak artık. İlçenin içinde kendimizi kaybediyoruz. Daha fazla zorlamaya gerek yok” dedi.
Başkan YILMAZ: “ Yakakent’in Çehresi Değişiyor ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Yakakent ilçesinde belediye tarafından yapılan kafeyi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Başkan YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bu birlik ve beraberlik karşısında hiç bir gücün duramayacağını söyledi. Başkan Yılmaz, Ayvacık Belediyesi tarafından verilen iftar programında yaklaşık iki bin vatandaşla aynı sofrada iftarını açtı.
Başkan YILMAZ: “ Karış Karış Şehrimizi İnşa Ediyoruz ”
İlkadım Belediyesi’nin Kıranköy’de yapılacak olan hizmet binası temel atma töreninde konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz; “Karış karış şehrimizi inşa ediyoruz” dedi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım