Medya

16 Ocak 2018 Salı | Medya | |

Başkan YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz meclis üyelerine Samsun Lojistik Merkezini tanıttı.
57 Gündem Maddesi Kabul Edildi
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi 2018 yılı Ocak Ayı 2. Birleşiminin 1. Oturumuna ait meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Deltadaki 400 Yaban Hayvanı Tedavi Edildi
Samsun'da bulunan ve dünyanın önemli sulak alanlarından olan Kızılırmak Deltası'ndaki Yaban Hayvanları İlk Yardım Ünitesi'nde, faaliyete alındığı 2015 yılından bu yana 400 yaban hayvanına müdahale edildi.
65 Milyonluk Müze Samsun’un Gururu Olacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Samsun Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşa yaptığı "Samsun Müzesi"nin proje tutarı 65 milyon TL.
Büyükşehirden Kırsal Kalkınmaya 9 Milyonluk Destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 2015-2017 yılları arasında ilçelerdeki kırsal kalkınmaya toplamda 9 milyon 39 bin 218 TL’lik destek sağladı.
Başkan YILMAZ: “ Köylere Dönüş İçin Destek Veriyoruz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile Samsun Lojistik Merkezi'nde muhtarların sorunlarını dinleyerek istişarede bulundu.
Büyükşehir Kar Mücadelesine Hazır
Ülke genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam ederken, Samsun Büyükşehir Belediyesi olası soğuk hava ve kar yağışı öncesinde tüm hazırlıklarını tamamladı. İl genelinde karla mücadele çalışmalarına bu yıl 217 iş makinesi ile 320 personel katılacak.
Başkan YILMAZ: “ Samsunspor Sıkıntıları Aşacak ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor’un yaşadığı sıkıntıların geçmişten gelen sıkıntılar olduğunu belirterek, "İnşallah kampanya sürecinde bu sıkıntılar bitecektir” dedi.
Başkan YILMAZ Açıkladı: “ Lojistik Köy Mart Ayında Hazır ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “2017 yılında yapılan en iyi iş Lojistik Köyün kurulması oldu” dedi.
Kaçak Binaların Moloz Yığınından Kuş Cennetine 4 Tepe
SAMSUN'da, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ndeki yaklaşık 319 kaçak yapının yıkımıyla ortaya çıkan moloz yığını, doğal tepeler haline dönüştürüldü. Molozlardan 4 tepe oluşturulup, üzerleri de toprakla kaplandı. Tepelerin kuş gözlem amaçlı da kullanılabileceği belirtildi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım