23.05.2011 Belediyeler Birliği Toplantısı

24 Mayıs 2011 Salı | Kurumsal / Meclis Kararları | |

Samsun Belediyeler Birliğinin 23 Mayıs 2011 tarihli Toplantısının 1.Birleşiminde aşağıdaki kararlar alınmıştır.

KARAR ÖZETLERİ
  1. (K:NO:1)  Samsun Belediyeler Birliğinin 2010 yılı Faaliyet Raporu oybirliği ile kabul olundu.
  2. (K:NO:2) Samsun Belediyeler Birliğinin 2010 Mali Yılı Bütçe Kesin Hesabı oybirliği ile kabul olundu.
  3. (K:NO:3) Samsun Belediyeler Birliği Başkanlığına, yapılacak İlk Mahalli İdareler Seçimlerine kadar görev yapmak üzere gizli oy ile Yusuf Ziya YILMAZ  seçilmiştir.
  4. (K:NO:4)  Samsun Belediyeler Birliğinde yapılacak İlk Mahalli İdareler Seçimlerine kadar görev yapmak üzere gizli oy ile Birlik Meclis I.Başkan Vekilliğine Zihni ŞAHİN, II.Başkan Vekilliğine Ahmet YİRMİBEŞOĞLU seçilmişlerdir.
  5. (K:NO:5)  Samsun Belediyeler Birliğinde yapılacak İlk Mahalli İdareler Seçimlerine kadar görev yapmak üzere gizli oy ile Birlik Meclis Katip Üyeliklerine, Osman TOPALOĞLU, Şerif ÜN, Fikri ZENGİN Seçilmişlerdir.
  6. (K:NO:6)  Samsun Belediyeler Birliği Encümeninde bir yıl müddetle görev yapmak üzere, gizli oy ile Osman TOPALOĞLU,  Necattin DEMİRTAŞ, İbrahim YÜCE, Nihat SOĞUK Encümen Üyeliklerine seçilmişlerdir.
  7. (K:NO:7)  Sakarlı Belediyesinin Samsun Belediyeler Birliğine üye olunması kabul olundu.
  8. (Olağanüstü bir toplantı olmadığı takdirde Eylül 2011 Devre Toplantısında toplanılmak üzere saat 15.00’de toplantı kapatıldı.)

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,