Haberler

25 Mart 2017 Cumartesi | Medya | |

Büyükşehir Standı Büyük İlgi Gördü
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya 7. Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’nda açtığı stant büyük ilgi gördü.
Başkan YILMAZ; “ Ayvacık’a 3 Yılda 46.5 Milyon Lira Yatırım Yaptık ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Suyla barışık olmayan asfaltın ömrü de kısa oluyor. Onun için yerli olan beton yol yapımına başladık” dedi.
Çinli Yatırımcıların Gözü Samsun'da
Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang ve Çinli işadamları Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
Başkan YILMAZ: “ İnşaat Sektörü Ekonominin Şah Damarı ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz," İnşaat sektörünün olmadığı ülke bitmiş demektir. Çünkü ekonomimizin şah damarı inşaat sektörüdür" dedi.
Başkan YILMAZ: “ Vesayet Düzeni 16 Nisan'da Yıkılacak ”
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Şu anda olan mevcut sistemde iki başlılık var. İki başlılığın olduğu yerde istikrar da olmaz kalkınma hamleleri de yapılamaz. 16 Nisan'da vesayet odaklarının o karanlık düzeni yıkılacak" dedi.
Başkan YILMAZ: “ Biz Ev Değil Kaçak Yazlık Yıktık ”
Samsun Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Komisyon Başkanı Emin Karaman ve komisyon üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.
Tüm İlçeler Atıksu Arıtma Tesisine Kavuşuyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Allah'a şükürler olsun şehrimizde şu anda bir dirhem, bir kaşık dolu pis su bile denize gitmiyor" dedi ve Samsun'un içme suyuna nasıl kavuştuğunu yıllar sonra ilk kez anlattı.
ODTÜ’lü Öğrenciler Samsun’u Planlayıp Sergisini Açtı
Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü dördüncü sınıf öğrencileri, Samsun’a ilişkin hazırladıkları projeleri tamamladı. Planlama alanı olarak Samsun’u seçen 52 öğrenci, uzun süren uğraşları neticesinde hazırladıkları projeleri açtıkları sergide tanıttı.
Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde Mevlit Programı
Yaşlılar Haftası etkinlikleri çerçevesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde Kur’an-ı Kerim, ‘Mevlit ve Dua’ programı yapıldı.
Canik İlçesi’ne 52 Milyon Liralık Yatırım
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Canik İlçesi genelinde 52 milyon 312 bin lira yatırım yapıldığını açıkladı.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,