Haberler

12 Şubat 2016 Cuma | Medya | |

BAŞKAN YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, judo ve tekvando şampiyonalarında önemli dereceler elde eden devlet koruması altındaki Samsun Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını ödüllendirdi.
Başkan Yılmaz:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Biz ne olursa olsun her durumda yalnızlaşan ve suça karışmış veya potansiyeli olan gençlerimizi, evlatlarımızı kazanmak durumundayız. Bu hepimizin sorumlulukları arasındadır" dedi.
Baro ve Tabip Odası Başkanları, Başkan YILMAZ’ı Ziyaret Etti
Samsun Tabip Odası Başkanı Fatih Özkan ve Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz Başkan Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.
Karayoları Bölge Müdürü Keskin, Başkan YILMAZ’ı Ziyaret Etti
Başkan Yılmaz, Karayolları Bölge Müdürlüğü'ne görevine yeni atanan Kenan Keskin'i de ağırladı.
Dünya Devi ABB Elektrik'in Türkiye CEO'su Samsun'da
42 milyar dolar cirolu enerji devi ABB Elektrik'in Türkiye CEO’su Sami Sevinç ve beraberindekiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
YENİ GENEL MÜDÜR'DEN BAŞKAN YILMAZ'A ZİYARET
Sheraton Samsun Otel'in yeni genel müdürü Gürsel Karadeniz, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.
SAHİL TAHRİBATINA ANLIK MÜDAHELE
Dün kenti esir alan fırtına sonrasında Samsun sahilinin bir bölümü dev dalgaların taşıdığı çakıl ve molozlarla doldu. Dev dalgaların yarattığı tahribat ise Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından anında giderildi.
Başkan YILMAZ, Güneşdoğdu İçin Düzenlenen Törene Katıldı
Samsun’un Çarşamba ilçesinde eğitim alanında büyük katkıları bulunan ve 92 yaşında vefat eden Mustafa Kemal Güneşdoğdu için Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Hukuk ve İletişim Fakültelerinin bulunduğu ve kendi adının verildiği kampüste tören düzenlendi.
SAMSUN B.Ş.B MODEL BELEDİYE OLDU
Kırgızistan Cumhuriyeti’nin 10 ayrı belediyesinin üst düzey yöneticileri Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği projeleri yerinde inceleyerek hayran kaldıkları projeleri kendi ülkelerinde uygulama kararı aldı.
ÇAKIR: TARİHİ DEĞERLERİMİZİ KORUMAMIZ GEREKİR
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır, "Belediyecilik artık tarihi değerlerimizi şehirle buluşturup,tarihimize sahip çıkmaktır" dedi.

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,