Haberler

01 Mayıs 2016 Pazar | Medya | |

BAŞKAN YILMAZ KAVAK'DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Samsun'un Kavak ilçesi Mahmutlu ve Mahmutbeyli mahallelerindeki beton yol çalışmalarını inceleyen Başkan Yılmaz, "Sona yaklaştık. Son üç yüz metrelik bir bölüm kaldı" dedi.
ŞEHİT ONBAŞIMIZ İÇİN MEVLİT OKUTULDU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan'ı Yusuf Ziya Yılmaz, şehit uzman onbaşı Muhammet Yılmaz için okutulan Mevlid-i Şerife katıldı.
SAMSUN SAHİLLERİ MAVİ BAYRAK BEKLİYOR
44 ülkede faaliyet yürüten Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı’nın (FEE), belli kriterlere sahip plaj ve marinalara verdiği ödül olan Mavi Bayrak'ta Samsun için hareketli günler başladı.
ŞEHİT AİLESİNİN ACISINI PAYLAŞTILAR
Vali İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Şehit Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
O HABERE YALANLAMA !!!
Sabah Gazetesi’nin 02.03.2016 tarihli sayısında yer alan “Başkan Yılmaz’a Paralel Sorgusu” başlıklı haber, aynı gazetede bugün yayınlanan Tekzip ile yalanlanmış oldu.
Başkan Yılmaz:
Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, cezaevlerinde bulunan hükümlülerin yaptığı eserlerden oluşan “Hep Birlikte Baharlı Günlere” isimli el sanatları sergisini gezdi. Sergide mahkumların yaptığı el emeği tabureler vali ve başkanı oldukça şaşırttı.
BAŞKAN YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, MÜSİAD Samsun ile Frankfurt şubelerinin işbirliği ile düzenlenen MÜSİAD Türkiye-Almanya İş Forumu’na katıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN LADİK'E KIRSAL KALKINMA DESTEĞİ
İlçelerde tarım ve hayvancılığı geliştirmeyi hedefleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsaldaki desteklerine Ladik ilçesi ile devam etti. Kırsal Kalkınma Daire Başkanlığı, arıcılığı, tarımı ve büyükbaş hayvancılığı artırmak ve yaygınlaştırmak için tohum ve polen tuzağı dağıttı.
ÜRDÜN'DE ATAKUM İHL ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTULAR
Ürdün temaslarını sürdüren Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Arapça öğrenmek üzere Ürdün’e giden Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile buluştu.
TÜRKİYE'NİN İLK DİJİTAL ATATÜRK HEYKELİ
Türkiye’nin ilk ve en kusursuz Atatürk Heykeli 3 boyutlu dijital modelinin çıkartılması çalışmalarında sona gelindi.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,