Haberler

26 Temmuz 2016 Salı | Medya | |

Büyükşehir Belediyesi Halkla Beraber Demokrasi Nöbetinde
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri demokrasi nöbetini darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren tüm birimleriyle sürdürüyor.
Başkan YILMAZ: “ Hainler, Milleti Yolundan Asla Döndüremeyecek ”
11 gündür vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbetini bırakmayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,"7 den 70 biz buradayız. Analarımız, bacılarımız şu anda meydanda, bizde meydanlardayız. O hain alçaklar milleti yolundan asla döndüremeyecek" dedi.
Başkan YILMAZ:
15 Temmuz darbe girişiminde Samsun’da yaşananları anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte darbe duyumunu sosyal medya üzerinden aldıklarını söyledi.
BÜYÜKŞEHİR 2 BÜYÜK AÇILIŞA HAZIRLANIYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü olan 16 Ağustos’ta Samsun için önemli iki büyük projenin hizmete açılacağını duyurdu.
BAŞKAN YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz; “Dünyada da demokrasiyi denemek isteyen, kendi ülkesine yerleştirmek isteyen, demokrasi tecrübesini yaşamak isteyen ülkeler var. Halkımızın bu birlikteliği demokrasiden yoksun ülkelere öncü olacaktır.” Dedi.
İŞTE 19 MAYIS ŞEHRİ (FOTO GALERİ)
1919 Metrelik Türk Barağı Samsun'da binlerce kişinin katılımıyla demokrasi için dalgalandı.
100 YAŞINDA DEMOKRASİ NÖBETİNDE
Cumhuriyet tarihindeki tüm ihtilallere ve darbe girişimlerine şahit olan 100 yaşındaki Hamide nine Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutuyor.
BAŞKAN YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ercan Yaşin'e sarılarak darbeci hainlere, "Asker hiç bir zaman vatandaşını öldürmez. Bu katiller asker de olamaz" dedi.
BAŞKAN YILMAZ'DAN SAMSUN HALKINA DAVET
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, saat 19:00'da Cumhuriyet Meydanı'ndan başlayacak olan 'Demokrasi ve Bayrak Yürüyüşü'ne tüm Samsunluları davet etti.
BAŞKAN YILMAZ'DAN VİRÜS BENZETMESİ
Samsun Cumhuriyet Meydanı ve Atakum’da gerçekleştirilen demokrasi nöbetlerine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, FETÖ’yü bir virüse benzeterek antibiyotiğinin de halk olduğunu vurguladı.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,