Haberler

03 Eylül 2015 Perşembe | Medya | |

Başkan YILMAZ: “ Yol ve Su İşini Bana Bırakın, Rençberliği Konuşalım ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba İlçesi Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen birlik beraberlik yemeğine katıldı.
Başkan YILMAZ Yeni Adli Yıl Açılışı Kokteyline Katıldı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni adli yılın açılışı münasebetiyle düzenlenen kokteyle katıldı.
BAŞKAN YILMAZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARINA KATILDI
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları Samsun’da sade bir törenle kutlandı.
Başkan YILMAZ: “ Yeni Şeyler Vaat Etmeliyiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimler için partisinin teşkilat üyelerine seslenerek, “Oflamak, puflamak yok, hep birlikte koşacağız. Koşmuyorsak ‘bu iş bizim işimiz değil’ diyeceğiz ve kenara çekileceğiz” dedi.
Ortepedik Engelliler’den Başkan YILMAZ’a “ Mavi Işıklar ” Teşekkürü
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin misafirliği ve katkıları ile Samsun’da Bölge Başkanları Toplantısı gerçekleştiren “Türkiye Ortepedik Engelliler Federasyonu” üyeleri Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiler.
Çiftçilerden Büyükşehir’e Su Teşekkürü
196 Hektarlık tarım arazisini sulayan göletin vanası bozulunca ürünlerinin kuruması tehlikesiyle karşı karşıya kalan Ladik İlçesi Ahmetsaray Mahallesi sakinlerinin imdadına Samsun Büyükşehir Belediyesi yetişti.
Samsun’da Dragon Bot Yarışları Heyecanı
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında organize edilen Dragon Bot yarışları ile Samsunlular eğlenceli ve güzel bir gün yaşayacak.
Şehit Polisimizi Toprağa Verdik
Mardin'in Nusaybin ilçesinde devriye aracının devrilmesi sonucu şehit olan polis memuru Oktay Uçar, Samsun’un Bafra ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Büyükşehir’den Sele Karşı Yeni Önlem
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye olarak selin tahribatını engellemek için yeni bir model geliştirdiklerini belirterek, “Meteorolojik ihbarlara göre tedbir alacağız, vatandaşlardan da önlem almasını isteyeceğiz” dedi.
Köylerde Sanat Atölyesi Mutluluğu
Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelere kurduğu iki ‘El Sanatları Atölyeleri’ni düzenlenen törenle kadınların kullanımına açtı. Bu atölyelerde köylü kadınlar tarafından üretilecek yöresel el sanatları ile kırsal kalkınmaya katkı sağlanacak.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,