Haberler

29 Ağustos 2015 Cumartesi | Medya | |

Ortepedik Engelliler’den Başkan YILMAZ’a “ Mavi Işıklar ” Teşekkürü
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin misafirliği ve katkıları ile Samsun’da Bölge Başkanları Toplantısı gerçekleştiren “Türkiye Ortepedik Engelliler Federasyonu” üyeleri Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiler.
Çiftçilerden Büyükşehir’e Su Teşekkürü
196 Hektarlık tarım arazisini sulayan göletin vanası bozulunca ürünlerinin kuruması tehlikesiyle karşı karşıya kalan Ladik İlçesi Ahmetsaray Mahallesi sakinlerinin imdadına Samsun Büyükşehir Belediyesi yetişti.
Samsun’da Dragon Bot Yarışları Heyecanı
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında organize edilen Dragon Bot yarışları ile Samsunlular eğlenceli ve güzel bir gün yaşayacak.
Şehit Polisimizi Toprağa Verdik
Mardin'in Nusaybin ilçesinde devriye aracının devrilmesi sonucu şehit olan polis memuru Oktay Uçar, Samsun’un Bafra ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Büyükşehir’den Sele Karşı Yeni Önlem
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye olarak selin tahribatını engellemek için yeni bir model geliştirdiklerini belirterek, “Meteorolojik ihbarlara göre tedbir alacağız, vatandaşlardan da önlem almasını isteyeceğiz” dedi.
Köylerde Sanat Atölyesi Mutluluğu
Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelere kurduğu iki ‘El Sanatları Atölyeleri’ni düzenlenen törenle kadınların kullanımına açtı. Bu atölyelerde köylü kadınlar tarafından üretilecek yöresel el sanatları ile kırsal kalkınmaya katkı sağlanacak.
Başkan YILMAZ: “ Göç Veren Değil Göç Alan Ayvacık İçin Çalışıyoruz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Saklı Cennet’ Ayvacık’ta muhtarlar ve esnaflarla akşam yemeğinde bir araya geldi.
Peyzaj Mimari Öğrencileri ‘Kuş Cenneti’nin Geleceğini Çizecek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın konukları olarak Samsun’a gelen, Türkiye’nin 20 üniversitesinden peyzaj mimarisi bölümlerinde eğitim gören 40 öğrenci, Bafra ilçesindeki Kuş Cenneti’ni mercek altına aldı.
Ödüllü Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen “Büyükşehir Belediyesi Ödüllü 3. Bay Bayan Plaj Voleybolu Turnuvası” yapılan ödül töreni ile sona erdi.
Başkan YILMAZ, Kayseri İmam Hatip Okulları Eğitim ve Kalite Çalıştayı'na Katıldı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kayseri İmam Hatip Okulları Eğitim ve Kalite Çalıştayı'na katıldı.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,