Haberler

26 Haziran 2017 Pazartesi | Medya | |

Başkan YILMAZ: “ Ülkemizde Çok Şey Değişiyor ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz bayram kutlamaları çerçevesinde katıldığı programlarda güçlü bir Türkiye için yapılanlara sahip çıkma çağrısında bulundu.
Başkan YILMAZ’dan Birlik ve Beraberlik Mesajı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen toplu iftar programına katıldı.
Başkan YILMAZ Şehit Ailesinin Acısını Paylaştı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bitlis'in Tatvan ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Şuayip Şiltepe'nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Başkan YILMAZ: “ Sayın Valimizle Biz Ahenk İçinde Çalıştık ”
Son valiler kararnamesi ile merkeze alınan Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda onuruna verilen iftar veda yemeğine katıldı.
Başkan YILMAZ: “ Tüm İmkânlarımızla Çiftçilerimizin Yanındayız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış sonrası sular altında kalan bölgelerde incelemelerde bulundu.
Başkan YILMAZ: “ Çalışan Herkesin Başımızın Üstünde Yeri Var “
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun’un kalkınması için çalışan herkesin başımızın üstünde yeri var“ dedi.
ESTETİK MÜCADELE DEVAM EDİYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun’un ana yolları yemyeşil ağaçlar içinde adeta bir yeşil koridor haline gelecek” dedi.
Başkan YILMAZ: “ Sizler Özel İnsanlarsınız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın şehit aileleri ve gaziler için düzenlediği iftar programına katıldı.
Şehitlerimizin İsimleri Sokak ve Caddelerde Yaşayacak
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi, vatan uğruna canlarını veren şehitleri yaşatmak için cadde ve sokaklara isimlerinin verilmesini oyladı. Büyükşehir Belediyesi, bu güne kadar birçok cadde ve sokağa şehitlerin isimlerini verirken, ilgili madde 86 üyenin tamamının desteğiyle meclisten geçti.
Destek Büyükşehirden Marka Çiftçiden
Türkiye’nin verimli tarım ovalarına sahip Samsun’un ilçelerinde kırsal kalkınmayı artırmak ve geliştirmek amacıyla çaba sarf eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, çiftçi destek ve proje yatırımlarına devam ediyor.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım