Haberler

08 Ekim 2015 Perşembe | Medya | |

Başkan YILMAZ'dan 'Siyasal İletişim' Dersi
Çarşamba İletişim Fakültesi öğrencilerinin 'Siyasal İletişim' dersine giren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Hayatta insanı en güçlü kılan şey ilişki sermayesi ve iletişim. Lütfen iletişim özürlü olmayın. İnsanın gözüne bakarak yüreğinizden konuşun. Sürekli birbirinizi sevin ve iletişim kurmaya çalışın." dedi
Garnizon Komutanı Tuğgeneral Eken Başkan YILMAZ’ı Ziyaret Etti
Samsun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Bodrum F 501 Gemisi Komutanları Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti
Başkan YILMAZ, 31. Cumhurbaşkanlığı Kupası Maçını İzledi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2014-2015 sezonunun Türkiye Basketbol Ligi ve Türkiye Kupası şampiyonlarını karşı karşıya getiren 31. Cumhurbaşkanlığı Kupası karşılaşmasını izledi.
Başkan YILMAZ:  “ Burası Türkiye'nin En Modern Hayvan Barınağı”
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, Türkiye'deki en modern barınak olarak gösterilen, 400 kedi ve köpeğin kaldığı "Sahipsiz Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Alanı"nda düzenlenen “Hayvanlar Günü” kutlamasında renkli görüntüler ortaya çıktı.
Yaban Tv Ekibi Kuş Cennetini Görüntüledi
Yaban hayatı ve avcılık konularında Türkiye’nin en iyi tematik kanallarından olan Yaban TV ekibi Samsun’a gelerek Kızılırmak Kuş Deltası’nda çekimler gerçekleştirdi.
Spor Toto Teşkilat Başkanı Kasapoğlu, Başkan YILMAZ’ı Ziyaret Etti
Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Başkan YILMAZ: “ Şehrimizin Üniversitesi ile Gurur Duyuyorum ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ondokuz Mayıs Üniversitesi akademik yılı açılış törenine katıldı.
Samsun Defterdarı Eraslan Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti
Maliye Bakanlığı yaz kararnamesiyle Samsun Defterdarlığı’na atanan Hanifi Eraslan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Doktor Çift Gökyüzünde Balonda Nikahlandı
Samsun'un Bafra ilçesinde Dr. Muammer Beslen ile Dr. Şaziye Mert Beslen'in nikahı yerden metrelerce yükseklikte kıyıldı.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,