Haberler

25 Ağustos 2016 Perşembe | Medya | |

BAŞKAN YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun’da kırsal kalkınma alanında köylüleri desteklediklerini hatırlatarak, “Kırsal kalkınmayı desteklemek en önemli görevlerimizden birisi. Bu konuda her türlü projeye, ortak çalışmaya açığız” dedi.
BAŞKAN YILMAZ:
Samsun’un Ladik ilçesinde vatandaşların hibe ettiği ambarlarla kurulan Türkiye’nin ilk Ambar Köyü, geçmişin hatıralarıyla yaşıyor.
TARİHİ YOL, ATAYOLU KÖPRÜSÜ İLE BİRBİRİNE BAĞLANIYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Milli Mücadele’nin ilk güzergahını doğal haliyle koruyup turizme kazandıracağız. Bu kapsamda Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün Samsun’a gelişinden Amasya’ya geçişine kadar olan süreçte kullandığı tarihi yolu Atayolu’nu Kemer Köprüsü ile birbirine bağlayacağız" dedi.
BAŞKAN YILMAZ'DAN GARNİZON KOMUTANINA ZİYARET
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vali İbrahim Şahin ile birlikte, Samsun Garnizon Komutanlığı görevine atanan Piyade Albay Sedat BULUT’a Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığındaki makamında iade-i ziyarette bulundu.
BAŞKAN YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü'nün bittiğini ve açılış için gün saydığını söyledi.
Ladik’deki Yol Yatırımları, Köyleri Kasabalaştırıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Tüm ilçeleri şantiyeye çeviren Fen İşleri Daire Başkanlığı, Ladik’te de alt yapı yatırımlarını sürdürüyor.
BAŞKAN YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Tarihi Kentler Birliği (TKB) belediyeleri, demokrasimizin ve devletimizin yeniden inşasında aziz milletimizin yanında ve onun hizmetçisi olmayı ebediyete kadar sürdürecektir” dedi.
BAŞKAN YILMAZ:
Tarihi Kentler Birliği’nin (TKB) 2016 yılı son bölge toplantısı düzenlenen gala yemeği ile Samsun’da başladı.
BAKAN ÖZHASEKİ BAŞKAN YILMAZ'I ZİYARET ETTİ
Tarihi Kentler Birliği (TKB) 2016 yılı son bölge toplantısına katılmak üzere Samsun’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Amisos Tepesi’ni gezdikten sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
BAŞKAN YILMAZ ÜRDÜN HEYETİ'NE 15 TEMMUZ'U ANLATTI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kardeş şehir anlaşması için Samsun’a gelen Ürdün heyetine 15 Temmuz darbe girişimini ve FETÖ örgütünü anlattı.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,