Haberler

26 Eylül 2017 Salı | Medya | |

Başkan YILMAZ TCG Bayraktar Gemisini Ziyaret Etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Türkiye’nin en büyük tank çıkarma gemisi olan ve Türkiye’de üretilen TCG Bayraktar Gemisini ziyaret etti.
Gemi Komutanlarından Başkan YILMAZ’a Ziyaret
Milli Savunma Üniversitesi Deniz Harp Okulu tarafından yürütülen Açık Deniz Eğitimi programı kapsamında Samsun’a gelen TCG Bayraktar gemisi komutanları Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Başkan YILMAZ: “ Geleceğimizi Bu Topraklarda İnşa Edeceğiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bu ülke, bu memleket bizim. Biz geleceğimizi bu topraklarda inşa edeceğiz” dedi.
Başkan YILMAZ Bak Ailesinin Acısına Ortak Oldu
Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın yengesi Fatma Bak’ın cenaze törenine katıldılar.
Başkan YILMAZ: “ Bu Proje Şehrimize Çok Şey Kazandıracak ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yapımı hızla devam eden Lojistik Köy ile ilgili yapılan değerlendirme toplantısına katıldı.
Albayrak: “ Şehre Kadın Gözüyle Bakıyorum ”
Kent estetiği konusunda çirkinliklere mücadele ederek, başarılı hizmetleriyle birçok yerel yönetime örnek olan Samsun Büyükşehir Belediyesi, şehri güzelleştirmeye devam ediyor. Samsun’un estetik ve görselliği yüksek bir hale gelmekte olduğunu ifade eden Karadeniz Bölgesi’nin ilk kadın Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak, şehre kadın gözüyle bakmalarının büyük önem taşıdığını kaydetti.
Başkan YILMAZ: “ Ak Parti İktitarda Kalmalı ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kongreleri gerçekleştirilen AK Parti Çarşamba ve Salıpazarı İlçe Başkanlıklarını ziyaret ettikten sonra ilçelerde yapılan çalışmaları inceledi.
Başkan YILMAZ:
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ahilik haftası münasebetiyle düzenlenen törene katıldı.
Başkan YILMAZ: “ Sizler Öğrencilerin İdolüsünüz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs Üniversitesi “Biniş Giyme Töreni”ne katıldı.
Büyükşehir Belediyesi’ne Sağlıklı Çevre Ödülü
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı Kasım ayında üyesi olduğu Sağlıklı Kentler Birliği’nin başarılı, sağlıklı şehir projelerinin üretilmesini özendirmek amacıyla her yıl her yıl düzenlediği “Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülleri” 2017 yılı yarışması sahiplerini buldu.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım