Haberler

05 Eylül 2015 Cumartesi | Medya | |

Gemi Komutanları Başkan YILMAZ’ı Ziyaret Etti
Samsun’da bulunan ve Türkiye’nin en gözde gemilerinden olan TCG Barbaros (F-244) Gemisinin komutanları Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti.
Büyükşehir Belediye Personeli Bilgisayar Sertifikalarını Aldı
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan 35 personel gördükleri bilgisayar eğitim sonrası sertifikalarını aldı.
Anakent Spor’lu Bayan Voleybolcular Lige İddialı Başlıyor
Bu yıl Bayanlar Voleybol 3. Lig 5. Grupta mücadele edecek olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Bayan Voleybol takımı 10’u yeni tranfer 2’si geçen yıl ki oyuncuları olmak üzere 12 sporcuya imza attırarak 3. Ligde de iddiasını ortaya koydu.
BAŞKAN YILMAZ: “BAZI ŞEYLERİN DEĞİŞMESİ GEREKİYOR”
Sağlık Bakanlığı, Samsun Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “Yerel Tıbbi Cihaz Sektörünün Bugünü ve Geleceği” konulu bir toplantı düzenlendi.
USTDA TÜRKİYE DİREKTÖRÜ, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
ABD Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliği’nin yardımcı olduğu Amerikan Hükümeti’nin kurumlarından Ticaret ve Kalkınma Ajansı (USTDA) Türkiye Direktörü Heather Lanigan, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. ABD Ticaret Bakanlığı Türkiye Masası Şefi Ryan Barnes ile birlikte gerçekleşen ziyarette Amerikalı heyeti Başkan Vekili Turan Çakır ağırladı.
Başkan YILMAZ: “ Yol ve Su İşini Bana Bırakın, Rençberliği Konuşalım ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba İlçesi Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen birlik beraberlik yemeğine katıldı.
Başkan YILMAZ Yeni Adli Yıl Açılışı Kokteyline Katıldı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni adli yılın açılışı münasebetiyle düzenlenen kokteyle katıldı.
BAŞKAN YILMAZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARINA KATILDI
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları Samsun’da sade bir törenle kutlandı.
Başkan YILMAZ: “ Yeni Şeyler Vaat Etmeliyiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimler için partisinin teşkilat üyelerine seslenerek, “Oflamak, puflamak yok, hep birlikte koşacağız. Koşmuyorsak ‘bu iş bizim işimiz değil’ diyeceğiz ve kenara çekileceğiz” dedi.
Ortepedik Engelliler’den Başkan YILMAZ’a “ Mavi Işıklar ” Teşekkürü
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin misafirliği ve katkıları ile Samsun’da Bölge Başkanları Toplantısı gerçekleştiren “Türkiye Ortepedik Engelliler Federasyonu” üyeleri Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiler.
 1   2   3   »

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,