Başkan Yılmaz, “dersimize İyi Çalışıyoruz”

19 Aralık 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi ile AK Parti Samsun İl Başkanlığının ilçelerde ortaklaşa organize ettiği istişare toplantılarına, Ladik ve Havza ilçelerinde devam edildi.

Başkan Yılmaz, “dersimize İyi Çalışıyoruz”

Düzenlenen toplantılara Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Muharrem Göksel, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, bazı il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi üst düzey yöneticileri, İl Genel meclis Üyeleri, İl ve İlçe Özel İdaresi yetkilileri katıldı..

Toplantılar öncesinde konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “İlçelerdeki yaşam koşulları da dahil her türlü sorun, ihtiyaç ya da beklentileri yerinde yaptığımız toplantılarla tespit ediyoruz. Aslında bu çalışmaların hepsi, 30 Mart’tan sonra sorumluluğumuz altına girecek olan ilçelerimiz ve yerleşim birimlerimize vakit kaybetmeden en iyi hizmeti götürmenin çabaları. Yani dersimize şimdiden çalışıyoruz ve iyi çalışıyoruz. Tüm bu yerlerde yaşayan hemşehrilerimiz, ilçelerinden köylerine kadar merak etmesinler ve endişelenmesinler. Biz her yere daha çağdaş, sağlıklı ve kaliteli hizmeti taşımanın çabası içindeyiz. Bunu da el birliği ile çok çalışarak gerçekleştireceğiz. Şimdi eskisinden daha çok, daha azimli ve daha arzulu bir şekilde çalışmalıyız ki hizmeti en ücra yerlere kadar taşıyabilelim.” diye konuştu.

Başkan Yılmaz, “dersimize İyi Çalışıyoruz”
Başkan Yılmaz, “dersimize İyi Çalışıyoruz”
Başkan Yılmaz, “dersimize İyi Çalışıyoruz”

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım