Başkan Yılmaz’dan Saski’ye Ziyaret

12 Kasım 2013 Salı | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni hizmet binasına taşınan SASKİ Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Başkan Yılmaz’dan Saski’ye ZiyaretSASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, Başkan Yılmaz’ı çalışma arkadaşları ile birlikte bina girişinde karşıladı. Genel Müdür Coşkun Öncel ile birlikte birimleri gezen Başkan Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ziyarete Çınarlık Belediye Başkanı ve Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk ile SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Kamil Demircioğlu da katıldı.

SASKİ Genel Müdürlüğü yeni hizmet binasını çok beğendiğini ifade eden Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, “SASKİ Genel Müdürlüğü yeni binasında daha iyi hizmetler vermeye devam edecektir. Samsun’a hizmet etmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı gurur duyduklarını vurgulayan SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, “Daha yapacak çok iş var. Samsun’un alt yapı sorunlarını halletmek için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıyız” diye konuştu.

Başkan Yılmaz’dan Saski’ye Ziyaret
Başkan Yılmaz’dan Saski’ye Ziyaret
Başkan Yılmaz’dan Saski’ye Ziyaret
Başkan Yılmaz’dan Saski’ye Ziyaret

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,