Çarşamba İlçesinde İftar Coşkusu

01 Ağustos 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Samsun İl Başkanlığı ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı’nın birlikte organize ettiği iftar yemeğine 5 bin kişi katıldı.

Çarşamba İlçesinde İftar Coşkusu

Çarşamba Abdullah Paşa Meydanı’nda iftar yemeği düzenlendi. Dört bir koldan yemek dağıtımın yapıldığı organizasyonda hiçbir aksaklık yaşanmadı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı dev iftar organizasyonuna AK Parti Milletvekili Ahmet Yeni, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti MK YK Üyesi Eski Bakan Ahmet Demircan, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti Çarşamba İlçe Başkan Mehmet Köse, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, belde belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Düzenlenen iftar yemeği ile alakalı olarak açıklamada bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bu akşam Ramazan’ın bütün güzelliğini birlikte yudum yudum hissediyoruz. Bugün Abdullah Paşa Camii’nin o güzelliğinin altında iftar yaptık. Son yıllarda ülkemizin bütün şehirleri güzelleşiyor. Çarşamba da bundan nasibini alıyor. Burada organizasyonu yaptığımız yerde eskiden gecekondu yapılar vardı. Şimdi bu güzel organizasyonu yaptığımız güzellikler var. Allah bu hizmetlerimiz veren kardeşlerimizden razı olsun. Hepinizin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum” şeklinde konuştu.

Çarşamba İlçesinde İftar Coşkusu
Çarşamba İlçesinde İftar Coşkusu
Çarşamba İlçesinde İftar Coşkusu
Çarşamba İlçesinde İftar Coşkusu

T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,