Başkan Yılmaz'ın Ayvacık İlçesi Ziyareti

15 Temmuz 2013 Pazartesi | Haberler | |

Ayvacık Ak Parti İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu iftar programına katılmak üzere Ayvacık ilçesini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ ve Ak Parti İl Başkanı Fuat KÖKTAŞ, iftar öncesi İlçe Başkanı Kemalettin GÖKÇE İle birlikte ilçe esnafını ziyaret etti.

Başkan Yılmaz'ın Ayvacık İlçesi Ziyareti

Ayvacık İlçe halkının durum ve isteklerinin değerlendirildiği ve sohbet ortamında gerçekleşen esnaf ziyaretinin ardından eynel köprüsünün üzerine geçildi. Eynel Köprüsünü ilk defa yakından görme fırsatı bulan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ  “  Yerinde bir yatırım olmuş, kalitesi ve görünümüyle Ayvacık ilçesine daha da güzellik katmış. Bu şirin ilçe de vakit geçirmek benim için çok güzel bir duygu buranın kıymetini bilmek lazım “ dedi ve iftar programına katılmak üzere Güler Düğün Salonuna geçildi.

Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Güler Düğün salonundaki iftar yemeği programına Milletvekili Cemal Yılmaz DEMİR, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ,  Ak Parti İl Başkanı Fuat KÖKTAŞ, Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Turan ÇAKIR, Çarşambalılar Dernek Başkanı  Saadettin SARIOĞLU, İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  İl Gençlik Kolları Başkanı Caner GÖKTEPE, Ayvacık İlçe Belediye Başkanı  Mustafa BELUR, İl Genel Meclis Üyeleri  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Yılmaz'ın Ayvacık İlçesi Ziyareti
Başkan Yılmaz'ın Ayvacık İlçesi Ziyareti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım