Ak Parti 43. Genişletilmiş İl Toplantısı..

10 Haziran 2013 Pazartesi | Haberler | |

YUSUF ZİYA YILMAZ “SAMSUN, TÜRKİYE'NİN PARLAYAN BİR YILDIZI OLMA YOLUNDA HIZLA KOŞUYOR”

Ak Parti 43. Genişletilmiş İl Toplantısı..Samsun AK Parti İl Başkanlığı'nın 43. Genişletilmiş İl Toplantısı Büyükşehir Belediyesi Kent Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Türkiye'nin hızla geliştiğini söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye'de baş döndürücü olaylar oluyor. Ülkemizde bu eylemleri yapan insanların içinde ki bulundukları ruh hallerini merak ediyorum. 1983 ile 2000 yılları arasında insanlar yattı, kalktı 2 projeyi konuştu. Bunlardan birisi GAP, diğeri de otoyollardı. Ülkemiz GAP'a 15 milyar, otoyollara da 10 milyar toplamda 25 milyar dolar harcadı. Şu anda 3. Köprü, 3. havaalanı, denizin altına yapılan demiryolu ve yollarla beraber yapılan yatırım toplam 68 milyar dolar ve hızla yapılıyor. Samsun'a gelince iyi olmaması için neden yok. Samsun için bazen yanlış ifadeler kullanılıyor. Samsun sadece Karadeniz'in değil, Türkiye'nin parlayan bir yıldızı olma yolunda hızla koşuyor" diye konuştu.

İl Başkanlığı'nın düzenlediği 43. Genişletilmiş İl Toplantısı'na ayrıca AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili 3.Bölge Koordinatörü Alev Dedegil, AK Parti MKYK üyesi Ahmet Demircan, Samsun Milletvekili Ahmet Yeni ve Tülay Bakır, ilçe belediye başkanları, teşkilat başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Ak Parti 43. Genişletilmiş İl Toplantısı..
Ak Parti 43. Genişletilmiş İl Toplantısı..
Ak Parti 43. Genişletilmiş İl Toplantısı..

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım