Bafra Tso Yeni Yönetimi, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

31 Mayıs 2013 Cuma | Haberler | |

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Göksel BAŞAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Bafra Tso Yeni Yönetimi, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Ziyaret sırasında kısa bir konuşma yapan Göksel BAŞAR, yeni yönetim olarak Başkan Yusuf Ziya YILMAZ ile tanışmaya geldiklerini söyleyerek; “Biz, tüm arkadaşlarımız, Bafra’nın ekonomisinin gelişmesi ve her alanda büyümesi için başarılı olmaya kararlı bir ekibiz. Gelişme ve büyümenin de aslında tüm Samsun ve ilçeleriyle birlikte olacağına inanıyoruz. Yani Bafra neyse, Çarşamba ya da Terme’de bizim için öyle. Bu yolda siz Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteklerini de arkamızda görmek istiyoruz” dedi.
Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, yeni oda yönetimini seçilmeleri dolayısıyla tebrik ederek; “Sizlerden önce görev yapan yönetimi de unutmayın ve hizmetlerini hatırlayın, onlara her zaman teşekkür edin. Bu çok önemli. Yeni dönemde sizlerin Bafra ve Samsun ekonomisine elinizden gelen katkıyı vereceğine eminim. Unutmayalım ki; artık bizim için önemli olan tek şey, ihracatın artırılması ve ekonominin büyütülmesi. Rutin şehircilik hizmetleri, zaten artık rayına oturdu ve ilerliyor. Artık sizin de bizim de tüm Samsun olarak, büyük Türkiye vizyonuna yani 2023 yılında en büyük 10 ekonomiden birisi olma hedefine vereceğimiz katkı ve bu süreçte yapmamız gerekenlerdir. Allah sizlere bu yolda kolaylık versin. Ben ekonominin büyümesi için çaba gösteren, çalışan, üreten her kişinin, her firmanın, her kurumun sonuna kadar destekçisi ve hizmetkarı olmaya hazırım” diye konuştu.

Bafra Tso Yeni Yönetimi, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım