Borsa Başkanı Çakır’dan Başkan Yılmaz’a Ziyaret

31 Mayıs 2013 Cuma | Haberler | |

Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan ÇAKIR ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı ziyaret etti.

Borsa Başkanı Çakır’dan Başkan Yılmaz’a Ziyaret

Samsun Ticaret Borsası’nda yapılan seçimlerde üyelerin oylarını alarak tekrar güven tazeleyen mevcut Meclis Başkanı Ahmet TAKIŞ ve Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR, kurum ziyaretleri yaptı. Ticaret Borsası yönetimi, ilk ziyareti Büyükşehir Belediyesi’ne gerçekleştirdi.

Ziyarette açıklama yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Samsun’un Türkiye’deki diğer iddialı şehirler gibi çok önemli hedefleri olduğunu ve 2023 vizyonu çerçevesinde bu hedefleri yakalamaya dönük büyük bir yarış içinde olacaklarını vurguladı. Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, “Şehrimizin önemli ekonomik aktörlerinden olan Ticaret Borsamızın yeni yönetimini öncelikle kutluyor ve tüm Samsun için hayırlı olmasını diliyorum. Borsamızın da içinde bulunduğu tüm ekonomik unsurlarla birlikte Samsun ekonomisini hak ettiği yere taşımak için her türlü destek ve işbirliğini son imkanlarımıza kadar kullanmakta kararlıyız. Umarım yeni dönemde de Ticaret Borsamızla birlikte Samsun için yararlı ve önemli birçok projeyi hayata geçirme imkanı buluruz. Kendilerini bir kez daha kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım