Başkan Yılmaz: ‘ak Parti’de Siyaseti, Bize Allah Lütfetti’

27 Mayıs 2013 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, ‘Biz şu an AK Parti'de siyaset yapıyorsak bu, biz çok becerikli olduğumuzdan değildir; Allah bize lütfetti bunu’ dedi.

Başkan Yılmaz: ‘ak Parti’de Siyaseti, Bize Allah Lütfetti’

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı'nın 22.Danışma Meclis Toplantısı Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Toplantıda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, partililere seslenerek AK Parti’de siyaset yaptıklarından dolayı şükür etmeleri gerektiğini söyledi. Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, “AK Parti’de siyaset yapmak bize nasip olduysa hepimiz içimizden bir kere şu anda Allah'a şükür ve hamd edelim. Çünkü, bu olmaya bilirdi. Yani biz şu an AK Parti'de siyaset yapıyorsak bu biz çok becerikli olduğumuzdan değildir. Allah bize lütfetti bunu. Bu güzel nasibi bize verdi. Bizim öyle bir başbakanımız var ki, insanlar ezilme pahasına otobüsün önüne atlıyor. Konvoylarda arabalar kaza yapıyor. Biz bu kadar büyük bir avantajla siyaset yapıyoruz. İşimiz çok kolay. Çıkıyoruz sokaklara rahat rahat biz AK Partiliyiz diyoruz. Türkiye'yi 2002'den 2013'e almış getirmiş. Olan üstü değişim ve dönüşüm yapmış bir partinin vizyonunun ve misyonunun temsilcileriyiz diyerek göğsümüzü gere gere şehrin sokaklarında geziyoruz. Ben şahsım adına yatıp kalkıp şükür ediyorum” dedi.
AK Parti Hükümeti'nin Cumhuriyet döneminden bu yana görmediği yatırımları yaptığını hatırlatan AK Parti İl Başkanı Fuat KÖKTAŞ, “Hükümetimiz Cumhuriyet tarihinde görülmeyen yatırımları bu bölgelere altyapısıyla üst yapısıyla bu dönemde yaptı. Bu yatırımlar aynı kararlıkla hala devam ediyor. Bölgede esen şimdi bir bahar havası var. Demokratikleşme havası, terörün elindeki tüm bahaneleri yok etti ve devlet millet kucaklaşmasını sağladı. 2023, 2053, 2071 yıllarını imar ve inşa edilmesi için önümüzde çok önemli bir süreç olduğunu unutmamak gerekir. Bunlardan biri 10 ay gibi kısa bir zaman kalan yerel seçimler. 2014 Mart sonunda Türkiye'nin önünde yeni bir dönüşüm habercisi olan bu seçimleri normal bir yerel seçim olarak görmeyin. 2023, 2053, 2071 hedefleri için önemli olan bu seçimde elimizden gelenin kat kat fazlasını çalışarak, el birliğiyle, birlik ve beraberlik içinde sandıktan zaferle çıkarak tüm belediyeleri kazanacağız” diye konuştu.
İlkadım İlçe Başkanı İhsan KURNAZ ise yaptığı konuşmada AK Parti’nin vatandaşların çektiği bütün sıkıntıları karşıladığını belirtti. Başkan Kurnaz, “11 yıldır AK Parti iktidarımızın şemsiyesi ve gölgesi altında gurur verici durumlar yaşadık ki vatandaşımızın içine girdiğimiz zaman bizi saygıyla karşılıyor. Hiç bir yerden bir tepkiyle karşılanmıyoruz. 3 yıl iktidarda kalanlar halkın içine çıkamaz hale gelmişlerdi. Başbakanımız ve iktidarımız, vatandaşımızın tüm beklentilerini karşıladılar. Vatandaşların çektikleri bütün sıkıntıları karşıladılar. Birçok alanda karşıladılar" şeklinde konuştu.
AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı'nın 22.Danışma Meclis Toplantısı konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam etti. Toplantıya ayrıca ilçe belediye başkanları, teşkilatın ilçe yönetim kurulu, kadın, gençlik kolları başkanları, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Başkan Yılmaz: ‘ak Parti’de Siyaseti, Bize Allah Lütfetti’

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım