Başkan Yılmaz’a Atatürk Kalpağı

19 Mart 2013 Salı | Haberler | |

18 Mart Şehitleri Anma Günü kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı ziyaret eden dernekler, Başkan Yusuf Ziya YILMAZ’a kalpak hediye etti.

Başkan Yılmaz’a Atatürk Kalpağı

“18 Mart Şehitleri Anma Günü” etkinlikleri kapsamında Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dullar Yetimler Derneği Samsun Şubesi, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği Samsun Şubesi başkan ve derneklerin mensuplarından oluşan heyet, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı ziyaret etti.
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet DİRİL, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman ve her şart altında bizlere bu kent adına en büyük desteği vermiş ve bizi yüceltmiştir. Bu nedenle biz Büyükşehir Belediyesini her zaman kendi evimiz gibi gördük. Sayın Başkanımıza her zaman olduğu gibi minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Bu arada derneklerimizin sembolü olan, büyük Atatürk’ü temsil eden, Kuva-i Milliye’nin misyonunu ve vizyonunu sembolize eden, bu ülkeye gerçekten değer veren ve hizmet eden istisnai insanlara verilen bir kalpağı Sayın Başkanımıza hediye etmek istiyoruz” dedi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, bu ülkenin uğrunda şehit olup canını kanını veren kahramanlar sayesinde var olduğunu ifade ederek, “Onları her zaman minnet ve şükranla anmalıyız. Ben her zaman sizleri görmekten ve elimden geldiğince yanınızda olmaktan mutluluk duydum. Bundan sonra da şehit ailelerimizin gazilerimizin her zaman başımızın üzerinde yeri olacaktır” şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz’a Atatürk Kalpağı
Başkan Yılmaz’a Atatürk Kalpağı
Başkan Yılmaz’a Atatürk Kalpağı
Başkan Yılmaz’a Atatürk Kalpağı

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım