Samulaş, Hizmetiçi Eğitime Odaklandı

07 Şubat 2013 Perşembe | Haberler | |

Samulaş A.Ş, değerli yolcularına daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için personele her yıl hizmet içi eğitimler düzenlemektedir.

Samulaş, Hizmetiçi Eğitime Odaklandı

Bu eğitimlerin amacı; personelin karşılaşabileceği acil durumlar (yangın, sel, afet, kaza vb.) ,tramvay arızaları, araç arızaları, raylı sistem hattı içerisinde oluşabilecek aksaklıklar hakkında personeli önceden bilgilendirmek ve bu gibi durumlarla karşılaşıldığında, personelin acil durumlara en kısa sürede doğru müdahaleyi yapabilmesini sağlamaktır.

Ayrıca hizmetiçi eğitimlerde personelin yolcularla olan ikili ilişkilerde yolculara karşı hitap ve davranış şeklinin nasıl olması gerektiği uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

Raylı Sistemin İşletmeye açıldığı günden beri düzenli olarak personele verilen hizmetiçi eğitimler, bu yılda devam etmektedir. Bu çerçevede 2013 yılı eğitim planı, Eğitim ve İnsan Kaynakları Şefi Sefa DEMİRBAĞ tarafından hazırlanmış ve Genel Müdür Akın ÜNER’ in onayıyla işleme konulmuştur.


T.C. Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun, Türkiye'nin en kalabalık on altıncı şehri ve Karadeniz'in Orta Karadeniz Bölümü'nde yer alır.

samsun, 19 mayıs, alaçam, asarcık, atakum, ayvacık, bafra, canik, çarşamba, havza, ilkadım, kavak, ladik, salıpazarı, tekkeköy, terme, vezirköprü, yakakent, belediye, büyükşehir, samsun büyükşehir belediyesi, karadeniz,