Tsm Öğrencileri Sezona ‘merhaba’ Dedi

12 Kasım 2012 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Konservatuvarı TSM Çocuk ve Gençlik Korosu düzenlenin kokteylle sezonu açtı.

Tsm Öğrencileri Sezona ‘merhaba’ Dedi

Filiz Kaynar’ın yönetiminde 35 öğrenciden oluşan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Çocuk ve Gençlik Korosu, Yerel Gündem 21 Salonu’nda düzenledikleri kokteylle yeni sezona ‘merhaba’ dedi. Düzenlenen kokteylde konuşan Konservatuvar Şube Müdürü Ahmet Ayan, “2012-2013 eğitim-öğretim yılı hepimize hayırlı olsun. Öğrencilerimizin yeni sezon açılışlarını böyle güzel bir ortamda yaptık. Daha önceden başka vesilelerle bugüne erteledik. Böyle bir günde açılış yatığımız için öğrencilerimiz bugünü unutmayacaktır. Filiz Kaynar hocamızın yönetiminde olan koromuz çalışmalara başladı. Korodaki öğrencilerimizin sayısını artacağını zannediyoruz. Bu tarz çocuklar ve gençlerden oluşan TSM korosu Samsun’da resmi kurum ve kuruluşlarında olmayan bir korodur. Ben Filiz Kaynar yönetiminde ki TSM Çocuk Bölümü’nde görev yapacak olan tüm arkadaşlarıma ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Şube Müdürü Ayan’ın konuşmasından sonra öğrenciler, velileriyle birlikte günün anısına hazırlanan pastayı hep beraber keserek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Tsm Öğrencileri Sezona ‘merhaba’ Dedi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım