Saski'den Eğitim Semineri

17 Mayıs 2010 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü'nde çalışan işçilere yönelik eğitim semineri düzenlendi.

Saski'den Eğitim SemineriSamsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü'nde çalışan işçilere yönelik eğitim semineri düzenlendi.
SASKİ Genel Müdürlüğü Derebahçe Şantiyesi'nde 2 gün süren eğitim seminerine eğitmen olarak katılan Hidrolik ve Mekanik Makine İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Eğitim Sorumlusu Hüseyin Elguş, kazıcı, yükleyici ve eskavatör kullanma ve bakım konularında bilgi verdi. Eğitim seminerine işçilerle birlikte katılan SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, eğitim seminerlerinin personel açısından büyük faydaları olduğunu belirterek, "Belli periyotlarla personelimize eğitim seminerleri veriyoruz. Bu seminerin de çok faydalı geçtiğini söyleyebilirim" dedi. Firma eğitim sorumlusunun kazıcı, yükleyici ve eskavatör kullanma ve bakım konularında ayrıntılı bilgiler verdiğini ifade eden Öncel, seminerin amacına ulaştığını kaydetti.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım