Yılmaz İş Adamları İle Bir Araya Geldi

05 Mayıs 2010 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Eski Yeşilkent Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz’ın düzenlediği sabah kahvaltısın da iş adamlarıyla bir araya geldi.

Yılmaz İş Adamları İle Bir Araya Geldi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Eski Yeşilkent Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz’ın düzenlediği sabah kahvaltısın da iş adamlarıyla bir araya geldi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Hakkari’de ve Diyarbakır’ın Lice İlçesinde Şehit Düşen Teğmen Ahmet Altunoğlu ve Piyade Er Selman Özay  Allahtan rahmet Ailelerine Sabır diledi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz sabah kahvaltısın da bir araya geldiği Samsun’lu iş adamlarına yapılmakta olan projelerin gelişimi hakkın da bilgi verdi Yılmaz “Samsun şehriyle olan işlerimiz son sürat devam ediyor bunlar Raylı sistem Projesi,Turizm projesi,spor kompleksi projesiyle uğraşıyoruz ayrıca fuar kompleksi projesin de gelişmeler oldu,Fuar yerini iflaz edip Fuar yerini hazırlayıp projesini yaptığımız aşamasındayken Milli Emlak Genel Müdürlüğü ayırdığımız yere çok para istedi ve bizde bu iflazı iptal edelim bizde burayı çok para istiyorsa Kent Park olarak bize tahsis edilmiş halinin üzerine Fuar yapalım  onun adını Fuar demeyiz de bir Kent Park tesisi adı veririz.Ama bir Fuar olarak Hizmet veririz,şimdi fuar ihalesinin hazırlığı için Sanayi Ticaret Odasıyla temas halindeyiz,diğer projelerle de yakından ilgileniyoruz.dedi.

 

İKİNCİ TREN MAYIS 17’DE SAMSUN’DA

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz “Bir diğer trenimiz ayın Mayıs 17’de Samsun da olacak, Mayıs ayı içersinde iki Tren daha gelecek Haziran Ayı içerisinde Üç Tren daha gelecek ve dört tren olacak Ağustos Biri ayı içerisin de toplam yedi, Sekiz Tren ile şehre Yayılıp Şel kavşağından Fakülteyi kadar Test çalışmalarına hızlı bir şekilde tamamlanacak ve Ekim ayının 10’nun’da açılışını Gerçekleştireceğiz. Ve Toplam 14 Tane trenimiz gelmiş olacak ve sefere hazır olucak, işlerimiz devam ediyor dedi.

Yılmaz İş Adamları İle Bir Araya Geldi
Yılmaz İş Adamları İle Bir Araya Geldi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım