Tekkeköy'e 5 Milyon Liralık Altyapı Projesi

02 Nisan 2012 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Coşkun Öncel, Tekkeköy ilçesinin alt yapı sorununu çözüme kavuşturmak için, ilçenin çeşitli cadde ve sokaklarında muhtelif çapta kanalizasyon ve yağmur suyu inşaatı projesinin 5 ay önce start aldığını söyledi.

Tekkeköy'e 5 Milyon Liralık Altyapı ProjesiProje ile Tekkeköy ilçesinin çeşitli cadde ve sokaklarındaki kanalizasyon ve yağmur suyu sisteminin yeniden gerçekleştirilmiş olacağına belirtenCoşkun Öncel, "Proje tamamlandığında Tekkeköy ilçesinin ana toplayıcı kanalizasyon ve yağmur suyu şebeke hattı büyük ölçüde yenilenmiş olacaktır. Proje inşaatında kanalizasyon ve yağmur suyu hattı için, 300, 400 ve 600'luk borular ile binlik, bin 200'lük ve bin 400'lük borular kullanılacaktır. Proje ile yaklaşık 28 kilometre kanalizasyon ve yağmur suyu hattı
döşenecek. Bu büyük proje yaklaşık 5 milyon liraya mal olacak.Tek amacımız Tekkeköy'ün altyapı sorununu ortadan kaldırmak. Projeyi 2 yıl içinde tamamlamayı hedefliyoruz" dedi. 
Tekkeköy'e 5 Milyon Liralık Altyapı Projesi
Tekkeköy'e 5 Milyon Liralık Altyapı Projesi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım