Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Yönetimini Makamında Ağırladı.

28 Haziran 2011 Salı | Haberler | |

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Yönetimini Makamında Ağırladı.

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmasında, "Yeni yönetici arkadaşlarımızla beraber Samsunspor'a hizmet etmeye ve Samsunspor'un başarılarına başarı katmaya geldik. Samsunspor'u daha güzel bir yerde görmek için yeni projelere imza atmaya başladık. Tabii ki Süper Lig kolay değil. Elimizden geldiği kadarıyla Süper Lig'de Samsunspor'a yakışacak bir şekilde mücadele vereceğiz ve Samsunspor'u ligde en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu aşamada şehirden, taraftarımızdan ve sizlerden Samsunspor'u daha iyi bir yerlere taşımak için büyük beklentilerimiz var" dedi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise, "Umuyorum ki, önümüzdeki sezon Samsunspor daha iyi bir noktaya gelir, başarıları artarak devam eder. Samsunspor geçtiğimiz yıllarda önemli sıkıntılar yaşamış, Bank Asya'da mücadele etmiş ve geçen sezon büyük bir gayretle Süper Lig'e çıkmayı başarmıştır. Bu noktada emeği geçen eski yönetim kurulu başkanı Erkut Tutu ve beraberindeki bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Güzel bir birliktelik sağlayarak Samsunspor bu noktaya kadar geldi. Onun bıraktığı noktadan yeni yönetim olarak bu işe talip oldunuz. Süper Lig'de olmak, o başarılı çalışmaları sürdürmek oldukça büyük önem taşıyor. Bu bakımdan Süper Lig'e çıkmak kadar, orada kalmak ve bu başarıları sürdürmek de oldukça önemli ve anlamlıdır. Samsunspor yönetiminde görev alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum ve başarılar diliyorum. Başarıya ulaşmanın yolu çok çalışmak ve her zaman ileriye bakmaktır" diye konuştu.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Yönetimini Makamında Ağırladı.
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Yönetimini Makamında Ağırladı.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım