Saski Personeline Eğitim Semineri

23 Mayıs 2011 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) personeline yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi

Saski Personeline Eğitim Semineri

SASKİ Genel Müdürlüğü ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi işbirliği ile düzenlenen iki gün süren hizmet içi eğitim semineri sona erdi. Makine Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen hizmet içi eğitim seminerine SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, eğitmenler Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi'nden Makina Mühendisi Köksal Sönmez ile SASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Ahmet Yurt ve çok sayıda personel katıldı.
SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, seminerde sıhhi tesisat ekipmanları montajı ve kullanımı ile çalışma sırasında karşılaşılan problem ve çözüm şekilleri ile tanzim edilen evrak ve yapılacak işlemlerin konularını kapsadığını ifade etti. Eğitim seminerlerine çok önem verdiklerini belirten Coşkun Öncel,"Bu tür hizmet içi eğitim seminerlerini personel açısından çok yararlı buluyoruz. Belirli aralıklarla eğitim seminerlerini sürdüreceğiz. Seminer personelimiz açısından amacına ulaşmıştır" dedi.
Öncel, seminere SASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanlığı ve Mali Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı 80 kişinin katıldığını ve seminerin personele büyük katkı sağladığını sözlerine ekledi.

Saski Personeline Eğitim Semineri

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım